Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay eladás problémák?

EBay eladás problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok regeltem ebayre mert van pár hát buvészkellékem amiket eladnék, fel is akartam Rakni csatoltam paypal-t is a fiókomhoz meg minden egyéb aztán miután rámentem a list itemre ezt írta ki:

"Request higher selling limits

We're unable to increase your selling limits right now.


However, we'll review your account periodically and may automatically grant a limits increase based on your selling performance."


Szóval nem értem mert még side adtam el szóval jah, segítsetek:D



2020. dec. 30. 01:30
 1/6 A kérdező kommentje:
*Sose adtam el és ilyenkor mit csináljak?
2020. dec. 30. 01:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz eladni, mert még nem adtál el és elsőre nem engednek egy bizonyos összeg felett hirdetni. Így védik a vevőket az átverős hirdetőktől. Próbálj meg először valami olcsóbbat eladni. Ha az sikeres lesz, akkor talán adhatsz el valami drágábbat, de az is lehet, hogy kell néhány pozitív visszajelzés mielőtt el tudsz adni - összegtől függ.
2020. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kemény 4 dollárért árulom ez olyan sok lenne?
2020. dec. 30. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:
4 dollár?? Biztos vagy, hogy nem írtál el valamit a hirdetésben? Mert amit idéztél, ott a magas árra hivatkozva nem engednek hirdetni. Lehet, hogy a szállítási költség magas? Vagy a 4 dollárt elírtad? Valami nem stimmel.
2020. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, van egy digitális videósorozat Amit 4 dollárért adok tekintve talán így valaki megveszi és így nincs szállítási költség sem úgyhogy így egyátalán nem értem miért írja ezt
2020. dec. 30. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor passz. Írj az ebay fórumra hátha valaki tud segíteni, vagy valaki az ebaytől olvassa és válaszol.
2020. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!