Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyon tudatlan vagyok a...

Nagyon tudatlan vagyok a vaterához, most nekem kéne fizetnem?

Figyelt kérdés
Vettem egy plüsst 5000ft ért szállítással. Most meg írt az eladó hogy utaljak. Én nem fizettem amikor leadtam a rendelést? A vatera így működik? Hogy csak megrendeled és utána küldön kell majd fizetni? Mert en paypallal akarok utalni, hátha átvernek. Vagy nem valószínű?
2021. jan. 10. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ennél az eladónál lehet paypallal fizetni, kérdezz rá nála.
2021. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a vatera úgy működik, hogy licitálsz/leütöd az eladó által eladni kívánt terméket, és utána kifizeted olyan módon, ahogy vállalják, hogy lehet nekik fizetni és elküldik olyan módon, ahogy vállalják, hogy el tudják küldeni.


A termékek leírásánál van egy fül, ahol megnézheted a fizetési és szállítási feltételeket, annak megfelelően cselekedj. Tehát ha átutalással lehet fizetni, akkor fizess átutalással, írd meg a szállítási adataidat és oda fogod kapni a terméket.. vagy ha vállalnak személyes átvételt, akkor vedd át ott és akkor, amikor jó nekik. Jó eséllyel paypallal nem tudsz fizetni, bár kár kivétel azért lehet.

2021. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok mostanában nem vagyok a toppon és ezért nem emlékeztem fizettem-e már, és próbál lelejmolni még ugyanannyi pénzzel, vagy komolyan nem dobta fel a fizetést utána és nem küldtem a pénzt. Köszi!
2021. jan. 10. 11:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizettél, ugyanis a vaterának semmi köze a termékhez sem a pénzhez.


Ha ennyire nem érted hogy működik, akkor miért nem olvasol utána, még mielőtt használnád?

2021. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Figyelj, ott volt olyan termék amit keresek, megrendeltem, csak az a része esett ki, hogy fizettem-e. Fiatal anyukaként az ember nem mindig van észnél esténként :D
2021. jan. 10. 11:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond. Nézd meg a számlaegyenlegedet, hogy fizettél-e (jó eséllyel nem) és ha nem akkor pótold, illetve írd meg a szállítási adataidat az eladónak.
2021. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek! :)
2021. jan. 10. 12:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz fizetni, mert a termék nem a vateráé.. nem a vaterának fizetsz, hanem az eladónak.. akivel pedig még nem vetted fel a kapcsolatot.


Fiatal anyukaként illene tudnod használni a számítógépet... legalább alap szinten.

2021. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A vatera csak közvetítő, neki csak eladóként fizetsz - jutalékot!
2021. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!