Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy egy 60.000...

Virág Milán kérdése:

Létezik az, hogy egy 60.000 Ft-os terméket 150 Ft-ra értékelnek le a Whis-en?

Figyelt kérdés
Neketek milyen tapasztalatotok van a Whis-ről? Láttam egy terméket, ami 60.000 Ft-ról lett leértékelve 150 Ft-ra, 75 Ft-os házhozszállítási költséggel. Azt hiszem limitálva volt az akciós időtartam, de akkor is, lehetséges ez vagy csak le akarják nyúlni a pénzt a kártyáról?

2021. jan. 16. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Kártyáról nem fog pénzt lenyúlni. Inkább csak hulladék terméket kapsz, ami soha az életben nem került 60 ezerbe. De még 6ezerbe sem...
2021. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, mert a wish pont a te 60e-re utazik...
2021. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu, nem lopja el a pénzed de úgyis az lesz hogy sajnos nem te voltál az első aki kifizette úgye csak az kapja meg annyiért. Aztán vissza adja az aprót neked. Az hogy ez miért jó nekik ne kérdezd. De amúgy hulladék az egész oldal. mindenből szart küld és még csak nem is olcsó.
2021. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Wish-en többségében gagyi, olcsó, vagy használhatatlan termékekbe botlasz. Ne vásárolj onnan, mert akár több tízezer forinttal megrövidítenek. Hidd el jobb a semmi, mint -60.000 és egy használhatatlan termék, hogy utánna sírjon a szád.
2021. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden nap van pár drágább termék ami ennyire le van árazva,viszont csak egy valaki kaphatja meg olyan olcsón. Ha nem te vagy az, arról küldenek e-mailt és visszakapod azt a pénzt. Tőlem pénzt még nem nyúltak le, sokszor rendeltem már. Mostanában tényleg drága lett egyébként, úgy kell keresni a jó akciókat
2021. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!