Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem értékelnek a munkahe...

Miért nem értékelnek a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem. Egyedül én vagyok aki időben megérkezik, gyakran délelőttönként egyedül én dolgozok, mert mindenki más szarik bejönni. Ez még nem is lenne baj, ha a főnök nem azokat istenítené, akik késve jönnek (általában akkor, amikor a munka nehezének már vége), és mindemellett köpönyegforgatók is. Hazudoznak, mindenkit kibeszélnek. A főnök seggét nyalják. Ez még mindig mind nem érdekelne, ha annyit mondanának, hogy jól dolgozom. De csak azt hallgatom hogy ők milyen jók, feljebb akarják őket léptetni. Előrébb helyezik őket, mint engem, úgy hogy én csinálom a munka nagy részét. Igaz, velem nem lehet másokat kibeszélni, és a főnök seggében sem vagyok benne. De nem vagyok magamba forduló visszahúzódó, gátlásos stb. normálisan viselkedem, tehát nem lehet azt mondani, hogy emiatt ki vagyok közösítve. Sőt, mindenki kedves velem (szemtől szemben legalábbis, az hogy valamiért kibeszélnek, az biztos). Bár fel fogok mondani, mert nekem ez nem jön be, teljesen elvette a kedvem a munkától. De azért kiváncsi lennék, mi ennek az oka. Csak simán rossz a társaság? Az egyik munkatársam pl. nem is dolgozik, csak szaladgál ide-oda, folyton mosolyogva, és azt mondogatva, hogy "segíthetek? kinek segíthetek?", és leborul a főnök lába elé, elteszi előle a koszos cipőjét, a kajáját beteszi a hűtőbe stb. És mindenki kedvence. Nekem ez rosszul esik, hogy ez van értékelve, a nulla, a munkával szemben. Arra gondoltam minek is vagyok itt? Fel is mondok.

2015. okt. 16. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
azonnal felmondani!
2015. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van...Csak legalább a főnök nem isteníti őket(igaz le se cseszi),mi vagyok a szemetek egy másik kolléganőmmel mert nem plyetkálunk velük egész nap a konyhában(valakinek dolgozni is kell...),és taki néni az Isten,mert felhozza az ebédjüket a menzáról,meg berohangál a városba feladni a cskejjeiket a postán,stb(persze munkaidőben mondanom se kell)...Ellenben,ha mi egy hónpban egyszer fél órával előbb lejövünk,már mindenki görbén néz,a másik meg csak 10-re jár be mert bocs ő utál felkelni...Hát no commet.Volt,hogy szóvát tettük a főnöknek,közölte ő nem ér rá ilyen "ovis marhaságokkal" folgakozni intézzük el egymás között,legyen kész a munka ő leszarja ki csinálja meg...:0
2015. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

XDDD

Kit akarsz bekajáltatni??!

Azóta se mondtál fel. Ezt kb. tényként kezelem.


"De nem vagyok magamba forduló visszahúzódó, gátlásos stb. normálisan viselkedem"

Aaaaaa.... na, az esti mesékhez már túlkorosak vagyunk. De, az vagy. Rajtad úgy lehet át gázolni a való életben, mint annak a rendje. Meg is teszik, kihasználnak, nagyon is jogosan.

2021. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!