Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkaügyibe való bejelentkezés...

Munkaügyibe való bejelentkezésről mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Ősszel érettségiztem, csak nyáron volt bejelentett diákmunkám.


Mitörténik, ha bejelentkezem a munkaügyibe ajánlanak fel állást vagy tanfolyamokat, a Tb-t fizetik?


A Profession, Jooble állásajánlatait folyamatosan figyelem, de semmilyen állást nem találok a gyárimunkához is elvárás 2 év munkatapasztalat.


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, hogy milyen állásajánlatos oldalakat nézegessek, hogyan írjak jó önéletrajzot vagy bármit, ami segíthetne.


A válaszokat előre is köszönöm.



2021. jan. 16. 22:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szeretnék továbbtanulni, de a félretett pénzem, hogy kitudjam fizetni a kollégiumot stb., ami az egyetemhez kell elment ételre és a számlákra, a szüleim pedig nem tudnak támogatni.


Itthonról online tanulni, pedig lehetetlen, annyira kicsi a lakás, mikor tavaly bevezették az online oktatást, akkor is alig tudtam részt venni benne, mert nem próbáltak meg kicsit se viselkedni, trágár szavakkal kommunikáltak, üvöltöztek vagy éppen a tv-t kapcsolták maximum hangerőre, hiszen csak hazudok és nem kell 8-tól 2-ig a telefon (laptopom nincs) előtt ülni.

2021. jan. 17. 12:04
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Két ötletem lenne: vagy tanulj valamit - addig is TB biztosított "


A tanulói jogviszonnyal rendelkező (köznyelven diák) csak akkor jogosult járulék fizetése nélkül eü. ellátásra (ezzel nem lesz biztosított!, az más fogalmat takar), ha nappali rendszerű képzésben vesz részt. Ha nem nappali rendszerű a képzés, akkor járulékot kell maga után fizetnie.

2021. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

12-es, ez így van, de mivel a kérdezőnek nincs munkája, ezért számomra egyértelmű volt, hogy csakis nappaliról beszélünk.

Meg aztán az OKJ-s képzések átszervezésével nem is tudom, maradtak-e estis tanfolyamok?

2021. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!