Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a nevemben elofiezetek egy...

Ha a nevemben elofiezetek egy telefonos szolgáltatásra és a tartozást most rajtam próbálják behajtani mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az én nevemben elofizettek telekomnal most én kaptam végrehajtást 700ezer ftrol van szó, de nem vagyok hajlandó kifizetni mivel nem az én tartozasom mit tudok tenni? Mindenképp fel kell jelentenem a személyt aki a nevemben felhalmozta a tartozást?

2021. jan. 19. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én biztosan feljelenteném még akkor is ha családtag. 700 ezer Ft nem kevés, ráadásul visszaélt az adataiddal. Mi van ha banki hitelt, vagy szolgáltatást is vesz még a nevedre.

Természetesen védheted a rokont, de előbb utóbb te fogsz fizetni. A szolgáltató csak úgy nem fogja átíratni a tartozást. Ha van felesleges 700 ezred akkorvédd nyugodtan a rokont.

2021. jan. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De ezért börtönt kaphat?
2021. jan. 20. 10:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Ahogy te is azt kaphatsz, ha a telefonoddal valami stiklit követ el.
2021. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szégyen
2021. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ezt mire írod hogy szégyen?
2021. febr. 3. 15:34
 16/16 anonim ***** válasza:
Hogy nem fizeti a rokon és tőled követelik
2021. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!