Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBAY - másnak is írta az...

EBAY - másnak is írta az Ebay, hogy kifejezetten Magyarországra felfüggesztik a szállításokat, mert túl sok csomag elveszik és sokat késik?

Figyelt kérdés

pontosabban fogalmam nincs, hogy ezt 3-5 kereskedő írta-e vagy az Ebay customer service, de ebyes címről is jött az emailre ilyen levél.


más is kapott ilyet?


ezen kívül tapasztalt sokkal nagyobb fennakadásokat az ebayes rendeléseknél, mint korábban?



2021. jan. 19. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamu.
2021. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kaptam. Kb 180 rendelésből 2 nem érkezett meg, így alig több mint 1% a veszteség. Az összértéke 800 Ft körül volt. Nem reklamáltam. Nyilván egy több ezres tételnél reklamáltam volna, de azokat már a kínaiak is regisztrálva küldik. Egyes eladók dönthetnek úgy, hogy nem szállítanak Magyarországra, vagy csak drágább regisztrált szállítással, ugyanis ott trükköznek a magyarok ahol csak lehet, simán kinézem, hogy tömegesen reklamáltak megérkezett cuccokra is, mivel a mezei levélnél nincs kézbesítve jelzés, az ebay visszahúzza a pénzt, így már nem éri meg nekik ide szállítani.
2021. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kereskedők ebayen kívül is előfordult már, hogy felfüggesztették a magyarországra szállítást, biztosan van ilyen az ebayen is, de az ebay nem függesztheti fel a szállítást, mert nem szállít semmit. Az eladók szállítanak, az ebaynek ahhoz semmi köze.
2021. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3

azért azzal elég szerencés vagy ... nekem az arány kb olyasmi, hogy jó esetben 50% érkezik meg jó állapotban, de sztem már túloztam. a másik 50% vagy hazsnálhatatlan, nem tudja azokat a műszaki paramétereketm amiket ráírnak vagy törve érkezik vagy elveszik. ennyi. az utóbbi időben meglepően sok érkezik pl darabokra törve.

2021. jan. 19. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont most néztem 3500 fölé ment a rendeleseim száma. Nagyon nagy eséllyel megjön sőt talán igazán ha 200bol 1 veszik el. Az elég jó
2021. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ez nekem elég ura tényleg. még ha meg is jön, és pl veled sosem történik meg h a kedves eladó átcsesz? pl mást küld, csak a felét küldi, stb? nekem most 4-5 olyan is van, aminek ráadásul ajánlott ragszáma van, és azt gondold el, most kezd kiderülni, hogy mégse adta fel (pontosabban állítólag feladta, majd visszavette ...). na jó de ez csak 3 a 600-ból, de lényeg h vannak azért trükkjeik kínai barátainknak.

na de ez más téma

2021. jan. 19. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!