Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan álljak neki egy sikeres...

Hogyan álljak neki egy sikeres önéletrajz megírásának?

Figyelt kérdés

Mik azok a pontok amik feltétlenül benne kell legyenek, hogy sikeres legyen? Mit ne írjak? Milyen képet csatoljak mellé?

Valaki tud segíteni?

Egy szék gyárhoz szeretnék csatlakozni. (antares)


2021. jan. 25. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ird be h europass cv a googlebe es mindent megtudsz.
2021. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kicsibarany ***** válasza:
41%
Ha nem egy kreativitást igénylő pozícióra pályázol, szerintem is inkább töltsd ki az europassos sablont. A HR-nek is könnyebb átnézni olyan önéletrajz formát, amit ismer.
2021. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy sima amerikai típusú önéletrajz mintát a neten, és töltsd ki! A korábbi munkatapasztalatokra érdemes a leginkább koncentrálni (hobbit, érdeklődési kört nem kell nagyon erőltetni). Azokat a dolgokat hangsúlyozd, amik a betölteni kívánt pozíciónál a leginkább relevánsak lehetnek, de itt egyébként sem kell sokat szövegelni. Ha mondatokba foglalva szeretnél magadról írni, arra a motivációs levél való (esetenként ezt kéri is a munkáltató). A fénykép sima, szemből készített igazolványkép legyen, előtte hajat, arcszőrzetet nem árt rendezni (ápoltságot üzenjen a kép), és az sem rossz, ha az inged gallérja látszódik a képen.
2021. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a segítséget! 😊
2021. jan. 25. 14:08
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
A haszontalan Europass önéletrajz sablont legfeljebb kormányzati szektorba javasolnám, de ott meg általában előírják a 87/2019. (IV. 23.) Korm. rendelet szerinti sablont, szóval...
2021. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval a description-nál (leírásnál) ne ecsetelgessem a hobbim. Szóval miket írjak? Vagy azt ki is hagyhatom? Mit lenne oda célszerű írnom?
2021. jan. 25. 14:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó te milyen oldalt ajánlanál? Szívesen meghallgatom, mert szeretnék csinálni többet és a legjobbat kiválasztani. Nem vagyok elkésve, szóval nyugodtan tudom csinálni
2021. jan. 25. 14:15
 8/10 anonim ***** válasza:
A harmadik választ is én írtam, így az amerikai típusút ajánlanám. Egy pár önéletrajzon túl vagyok (és másoknak is segítettem sok esetben). Nem bonyolítanám túl a helyedben, komolyan mondom, hogy a lőtéri kutyát nem érdekli az Europass CV már nagyon régóta. Pár éve találkoztam egy minisztériumi helyettes államtitkárral, aki azt szereti, de másik példát nem tudnék hirtelen mondani. Ha valamelyik hirdetés meg mégis ezt kéri, akkor az a hirdetés kifejezetten oda fogja írni, hogy Europass CV-t várnak. De persze mindenki azt csinál, ami neki tetszik.
2021. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán itt is akad pár hasznos ötlet:

[link]

2021. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Illetve ez talán még fog frissülni a jövőben is (de alapvetően ugyanaz, mint az előző link, csak az az oldal viszont már biztosan nem frissül):

[link]

2021. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!