Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik egészségpénztárat...

Melyik egészségpénztárat ajánljátok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 22:21
A kérdező szavazást indított:
OTP
Generali
Patika
Prémium
Tempo
Pannónia
Allianz
egyéb
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem életút van, kicsi a levonás, és mindenre jó, ami nekem kell.
2021. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni. A levonásokban és a számlák kezelésében van különbség. Valakinek elég elküldeni emailben a lefotózott számlát és 5 évig megőrizni, másnak valakinek kell ajánlott levélként az eredeti, megint más meg személyesen kéri ezeket.


Ha csak kártyát használsz, megint más a helyzet.

Ha öngondoskodási számlát akarok kihasználni (gyerek születés, gyerek támogatás, iskola szerek, óvoda díj, iskola tandíj, temetés, stb), akkor megint vannak különbségek.


Hol akarod használni. Ők partnerségben vannak-e azzal az EP-vel?

2021. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sandol ***** válasza:

Szia!


Nekünk a Prémiumnál van EP kártyánk. Nem tudom, máshol van-e, de náluk van csodakártya, ami annyit takar, hogy össze tudod kötni a bankszámláddal, és ha esetleg akkor kell gyógyszert, vagy bármi mást venned, amikor nincs rajta pénz, nem gond, mert ahogy lehúzzák róla az összeget, ő már emeli is le a bankszámládról és ez is egy befizetésnek minősül, tehát jár utána a 20% visszatérítés az adóból.


Mi nagyon szeretjük, tavaly novemberben született meg első gyermekünk, előtte hormoninjekciókat kellett vennie a feleségemnek, arra is lehetett használni.


Online lehetet azt hiszem igényelni, a COVID alatt lehetett scannelni a számlákat, viszont utána megszüntették sajnos, de ha jól láttam, most visszahozták, egyébként postázni kellett a számlákat.


Úgy emlékszem, van azért olcsóbb működési költségű (itt talán összegtől függetlenül 4%) de nekünk bevált!

2021. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Premium kis forgalom esetén költségesebb, magasabb esetén előnyösebb. Én pl hitel törlésztés miatt használom.
2021. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!