Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » T-mobil tartozás hogy van ez?

T-mobil tartozás hogy van ez?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon régi tartozasom a tmobilnal amit át adtak egy helyi végrehajtóhoz. Nem tudták brhajtani nincs semmi a nevemen. A lényeg h ha én ezt ki akarom fizetni akkor a végrehajtóhoz kell mennem Vág a tmobilba? Csak mert a vegrahjtonal dupla annyit kéne fizetnem. Illetve a másik kérdés ha kifizettem mikor kerülök le a telefonszolgaltatok fekete listájáról?

2021. febr. 15. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Végrehajtónál kell befizetned.


A listáról sosem fogsz lekerülni, hacsak nem rendezed a végrehajtót + a Telekom teljes költségét, nyilván ez így elég sok lenne.


Egyszerűbb ha a feketelista ellenére kötsz egy simonly előfizetést, majd 1 év után vehetsz előleg nélkül telefont. (nyilván simonly esetén kell majd előleget fizetned)

2021. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vodafonnal van elofizetesem. Mindig meg is hosszabbítom, csak úgy jártam h szerettem volna még 1 telefont kihozni plusszba és mivel van ez a tartozás 40ezer kauciót kellett volna fizetnem.
2021. febr. 15. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

az még nem is sok, csak a standard 40ezer


de ez nem veszik el, jóváírják az egyenlegeden 3 hónap után

2021. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!