Online pénzkeresés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, itthonról van bármi módja annak, hogy pénzt tudjak keresni? Bármilyen tippet elfogadok, trollok hanyagoljanak.

2021. febr. 19. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem lehetséges
2021. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mihez értesz?


Én pl. régebben is jól vágtam az AutoCad-et és a vízműnek volt egy csomó, tussal pauszra rajzolt géprajza különböző, még ma is használt szivattyúikról. Azokat szerkesztettem meg AutoCad-ben nekik és megkapták dwg és pdf állományban.


Hogy ők ezt, hogy papírozták le az már nem érdekelt. Gondolom beírták, hogy ők csinálták. Engem kifizettek fű alatt zsebbe és nem szóltam egy mukkot sem. Egyetem alatt könnyű kis mellékes volt.

2021. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2021. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Informatikus vagyok (vagy hát utolsó évem a suliban), szeretek írni, videózni (mármint goproval) pl
2021. febr. 19. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy go proval felveszed mit csinálsz (pláne ahogy írtad otthon) azért nem hiszem, hogy sok cég vagy magánszemély akarna fizetni.
2021. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na és az informatikus részével esetleg bármi ötlet? Nem is feltétlenül számít az összeg
2021. febr. 19. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
4%
Virusírás
2021. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
64%
Informatikán belül mihez értesz? Sok programozói, szoftverfejlesztői álláshírdetéssel lehet találkozni amit home office illetve távmunkára hirdetnek. valamennyi tapasztalarta biztosan szükséged lesz, de junior álláshoz elég lehet, ha online megtanulsz pár technológiát és csinálsz pár hobbi projektet az adott technológiákkal, vagy szakmabeli tapasztaltabb ismerős saját projektjébe becsatlakozol tapasztalat szerzés céljából.
2021. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy német céggel vagyok szerződésben, akiknek néha csinálok egy-egy promóciós videót. Ez például online munka, másodállásban.


Viszont ez se látatlanba ment, mert valamivel meg kellett győzni őket a kvalitásomról.

2021. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!