Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy érettségivel miért nem...

Egy érettségivel miért nem lehet már lassan gyári munkát se találni?

Figyelt kérdés

Én 26 éves vagyok sajnos csak egy sima gimis erettsegim van mert nem tudtam mai napig eldönteni mi akarok lenni. Sok mindent kiprobaltam de nem tudtam domteni. Voltam pszichologusnal is de ő sem segitett.

Probalnek erettsegivel munkat talalni elég regota de sehonnan semmi valasz még gyárakból sem.

Mihez kezdjek így?

Szüleim azt mondják már ne tanuljak mert ilyen idosen keső már.

27/f


2021. febr. 21. 16:16
 1/8 A kérdező kommentje:
26 vagyok de jovo honapban toltom a 27-et azert irtam igy.
2021. febr. 21. 16:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni sosem késő!
2021. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

férfiak átlagéletkora 75 év.. szóval még jó esetben 48 év van előtted. Tróger, alulfizetett melókkal, amiket még utálsz is, kínszenvedés lesz!


Ha diplomát nem is, legalább egy szakmát szerezz.

2021. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mik a keresett szakmák? Amikkel lehet munkát találni? Könyvelő?
2021. febr. 21. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
ha jó könyvelő vagy akkor sz@rrá keresheted magad.
2021. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Gyári munkát 8 általánossal is kapsz. Szerintem nem is keresel. Az pedig más tészta.
2021. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
27 eves vagyok erettsegim van, itban dolgozok senior fizetesert. Az a jo a mai vilagban hogy sok egyetemi diploma se er semmit, szoval nem is nezik a diplomat, a tudas az ami meghataroz
2021. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szerzel egy életképes szakmát akkor ez marad hosszú távon is. Ha fel is vesznek vhova kevés bérért akkor sem mersz/tudsz majd vele váltani és ott ragadsz. Ez lesz 5 év múlva is ha nem lépsz. Sőt később meg inkább nem fogsz belevágni szóval én lépnék a helyedben.
2021. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!