Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kikerülni,...

Hogyan lehetne kikerülni, hogy a végrehajtó elvigye a cuccokat?

Figyelt kérdés
Egyedülálló nő vagyok, egy olyan lakásban élek, ahol a hitelem nem törlesztése miatt, elvesztettem, így a pénzintézet vételi opció használatával, átadta egy cégnek ezt a lakást. 2 fiammal élek együtt. Állásom nincsen. Nagyon sok a tartozásom. Ennél a végrehajtónál már kettő tartozás van összesen 500 ezer forint értékben. Mit lehetne csinálni az ellen, hogy elvihesse a holmijainkat a lakásból? Honnan tudjam, hogy mikor jön, amikor azt ajánlják érdemes itthon lenni amikor jön. A kijelölt ügyvédemet nem szeretném felkeresni, mert nagyon rossz a hírük. HÍvjam fel a végrehajtót? Adjam el az összes cuccomat egy svájci cégnek (amiből persze pénz nem keletkezik, csak papíron)? Olyanok válaszoljanak lehetőleg, akinél már járt végrehajtó, vagy tud praktikákat.
2010. aug. 17. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem közüzemi tartozás, ez mindkettő személyi kölcsön volt, amit lakásfelújításra költöttünk, akkor még a volt férjemmel, de válás után már csak rám maradtak.
2010. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Bocs az off-ért, de csak azt sajnálom, hogy Magyarország fejesei nem olvassák ezeket az oldalakat. Nyomorognak az emberek, elvesztett lakások, albérlet egy életen át, kilátástalan jövő, tönkrement házasságok az anyagiak miatt. Nagyon szomorú.
2010. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Zalatnai Művésznőtől azt is elvitte a végrehajtó, ami nem is az övé volt. Akkor ez most hogy működik?
2010. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen. Zalatnay ügyéről én is olvastam, de nem tudom mi igaz belőle... Köszönöm a kedves válaszokat. Ha esetleg eladnám arra hivatkozva a bútoraimat egy külföldi cégnek ahol egy barátom a tulaj, hogy nem volt élelemre pénz, akkor is fedezetelvonás történik?
2010. aug. 18. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!