Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van értelme így futárnak...

Van értelme így futárnak menni? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Biciklizni nem tudok, bár az az igazság hogy nem próbáltam óvoda óta. Jogsim van, saját autó nincs, illetve a jogsim még nincs 2 éves, nem tartom magam biztos vezetőnek (azért eddig nem okoztam balesetet). Van másik lehetősége a futároknak? Vagy próbálkozzak meg az autóval?

2021. febr. 28. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval választanál egy olyan állást, ami amúgy sehogyse passzol neked:D Bocs.

Tanulj meg biciklizni vagy kezdj el valahogy családi autóval vezetni és gyakorolni

2021. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de ilyenkor is van munkájuk, a járvány alatt :)

van céges autó a woltnál vagy netpincérnél?

vagy esetleg irodai pozíciókon gondolkodtam...

2021. febr. 28. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél futárként dolgozni,akkor nem árt ha már van kellő vezetési gyakorlatod. Ez saját érdeked is,hiszen van olyan cég, ahol napi 60-80 címet is kapnak a futárok. Saját autóval is próbálhatsz dolgozni,de általában a cég biztosít gépkocsit a munkához.
2021. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam ügyfélszolgálati vagy egyéb pozin is... a futár cégen belül.
2021. febr. 28. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Vezetni tudsz ezek szerint, a kerékpározásnak nem értem mi köze az egészhez. De ha bizonytalan vagy akkor hagyjad. Egy futár bejárja az egész országot. Bárhol kell tudni vezetni.
2021. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg legyél pizza vagy kaja futár. Talán azok nem mennek annyira messzire.
2021. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyalogos futár nincs? -tömegközlekedéssel
2021. febr. 28. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne röhögtess már...

A FUTÁR az azért FUTÁR, mert FUT, azaz siet.

Hogy tudnál már tömegközlekedéssel olyan gyorsan kiszállítani valamit, mint egy biciklis, aki cikázik a kocsik között.

A legtöbb cég x időn belül ígéri a kiszállítást, ha nem tudják betartani, akkor "kárpótolják" a megrendelőt egy desszerttel, stb.

2021. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó, értem! Akkor vagy autó vagy egyéb pozi, pl. ügyfélszolgálatos
2021. febr. 28. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne válogass munkanélküli ként. De ha egy pizza futár állástól megijedsz akkor te nem tudsz vezetni. Azok nem mennek annyira messzire.
2021. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!