Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit árulnak egy bútorboltban...

Mit árulnak egy bútorboltban hogy vasárnap kora reggel órákat állnak sorba kilométer hosszan?

Figyelt kérdés

8:40-kor már kilométeres sor állt a soroksári IKEA előtt


[link]



Tessék mondani: milyen, az élethez abszolút nélkülözhetetlen dolgot adnak ott, hogy egymást kell taposni érte vasárnap reggel?


2021. márc. 7. 14:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%

9

De te vagy az értelem megtestesítője, az a lényeg.

2021. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy akkora akciók voltak amit nem akartak kihagyni.
2021. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"hogy akkora akciók voltak amit nem akartak kihagyni."

mer az kell. mint egy falat kenyér. akcijjó se lesz soha többet.

2021. márc. 7. 14:23
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném, hogy az a szint jár oda vásárolni, amelyiket te képviseled a mari nénjés példáddal meg az "akcijjó"-ddal. Csúnya dolog az irigység
2021. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
Iligy vagy,kérdező?
2021. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%

Na mér az urak nem is járnak az Ikeába csak a prolik??


De amúgy józan paraszt ésszel, egyik ok az lehet, hogy most a 2 hét zárlat alatt többen rá fognak érni otthon és ha még maradt pénzük, most ujítgathatják kicsit a lakást, amire munka alatt nem volt annyi idő.

2021. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
44%

Annyira kínos, mikor ezen próbálnak vicceskedni.

Egyrészt bejátszik amit az előttem lévő írt, most érnek rá barkácsolni az emberek. Másrészt egy bútort sokkal fontosabb személyesen megnézni, lemérni, kipróbálni. Kenyeret lehet rendelni online, ágyat kevéssé szerencsés. De ha belegondol amúgy az ember, akkor ez elég logikus.

2021. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

50%-os árengedmény bevonzott 40-50 embert a lezárás előtt, nem értem miért kell ezen fennakadni kérdező???

OK értem, hogy besz***ptad és várhattál a sorban, ez van!

2021. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
42%
Hát most fogyot el otthon a kanapé!
2021. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"OK értem, hogy besz***ptad és várhattál a sorban, ez van!"



Hahhaahahhaha... akkor se mentem volna ha ingyen lett volna a cucc!! akkor se!! A csomó trágyaszar ócska proli állat közé??? Akkor se ha nekem fizetnek!!!

2021. márc. 7. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!