Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoinnak mik jelenleg a...

Bitcoinnak mik jelenleg a testvérei amit érdemes lehet megvásárolni? Hol lehet megnézni mik vannak még?

Figyelt kérdés
Amiket most szarert hugyert meg lehet venni azok érdekelnek.

2021. márc. 15. 16:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Milyen adatokat? Minek az nekik? Hogy keresnek vele?
2021. márc. 15. 18:01
 12/18 anonim ***** válasza:
Esetleg ha vennéd a fáradtságot és elolvasnád a cikket amit belinkeltem, megtalálnád a válaszokat azokra a kérdésekre, amiket itt egyesével kérdezgetsz.
2021. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Itt hosszabban az adatkereskedelemről.


[link]

2021. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jó de ennyire erővel akkor semmi appot ne szedjünk le. Mindegyik gyűjti az adatokat. Sütiket is elfogadjuk a neten. Mindent tudnak így is úgyis. Elég ha már fel mész a netre.
2021. márc. 15. 18:12
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez részben még igaz is. De ettől nem lesz hitelesebb a Pi Network.
2021. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Bitcoin = Arany

Litecoin = Ezüst

2021. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, abba fektetsz amibe akarsz. Elmondtuk hogy a bitcoin megbizhato az altok tobbsege nem. Ideje beletenni 1-2 milliot es megnezni ahogy eleg az egesz vagy felmegy a holdra. Ez a jo a cryptoba, amikor eloszor vettem bitcoint arra is azt mondtak hulyeseg, azota sokszorosat hozta es ezutan is hozza majd. En is vettem altokat, enis megegettem magam veluk. Persze te nem fogod. Vagy meg az elejen nem. De egy biztos, ha sokszor 6-ost dobsz egyre valoszinubb lesz hogy a kovetkezo nem 6-os lesz. Sok sikert! Oszinten remelem sokat fogsz keresni es annal tobbet tanulni
2021. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nekem nincs több millió bitcoinra. De egy kevesett azért tudok venni. Talán évek múlva többet ér majd akkor.
2021. márc. 15. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!