Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Butaság volna ennyit elkölteni?

Butaság volna ennyit elkölteni?

Figyelt kérdés

Van 730.000 forint megtakarításom, amiből szeretnék kb. 65 ezret elkölteni a hobbimra. Igazából ez egy airsoft pisztoly volna itthonra lövöldözni, mivel a háborúk, történelmi fegyverek a hobbim.

Viszont nem tudom mennyire volna ez jó ötlet...

Inkább nem költenél ennyit úgymond felesleges dolgokra, vagy ha valamire vágysz már régóta, (ugyanakkor simán tudod nélkülözni) akkor simán megveszed?



2021. márc. 19. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Figyelj nekem pl egy babafej az álmom, amin tudnám gyakorolni a hajfonást, ha lenne pénzem én megvenném mindenképp. Én is tudom nélkülözni úgy hogy a saját hajamat fonom, meg néha anyukámét de mégis jó lenne, és ha futná rá, lenne pénzem nem gondolkodnék rajta 1 percet sem!

Figyelj ha téged ezek a pisztolyok érdekelnek, miért ne vennéd meg? Hisz van pénzed, kerül rá és meg tudod venni, és nem is az egész pénzedet költenéd el, csak egy kisebb részét! Szerintem vedd meg😁

2021. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Jah, a második VHban rengeteg airsoftot használtak.
2021. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Simán vedd meg. Azért élsz és azért dolgozol, hogy boldog legyél.


Ha ez neked örömet okoz, akkor ne habozz!

2021. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél airsoft fegyvert. Nekem is vannak. Vedd meg és ha meguntad azt a fajtát vagy váltani akarsz másikra akkor eladod.

De akkor már lépj is be egy társaságba akik airsoftoznak. Jó buli. 😁

2021. márc. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Mi lett a döntés?🔫😁
2021. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

mennyit lövödöznél vele? 30 percet naponta? 1 hét után megunnád és állna a polcon.


Neked kell mérlegelni, hogy mennyire van hasznodra, mennyi örömöt hoz.

2021. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem született még meg a döntés, épp azért amit az utolsó válaszoló írt.

Attól tartok, hogy kiadok ennyi pénzt, és addig tart az öröm míg megveszem, mert utána már nem lesz újdonság, egy hét alatt megunom.

Viszont már kereken egy éve ott motoszkál a fejemben, hogy veszek egy pisztolyt. Mindig nézegetem a különféle modelleket.

Szerintem rá fogom magam szánni hamarosan.

2021. márc. 20. 19:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7


Figyelj, van egy csomó ember aki béna fotókat készít, de hobbifotosnak tartja magát. Ők azok akik megvesznek milliós gépeket, állandóan cserelgetik az objektíveket az újabb modellre, stb...


Fotókat meg alig lőnek.


Viszont nekik ez okoz örömöt. A birtoklás, a lehetőség a használatra, még akkor is, ha ez alig következik be.


Szóval, ha alig használnád a fegyvert, de szeretnéd mégis birtokolni, az is ér. Ez ugyanúgy egy jó indok, hiszen a birtoklás is okozhat örömöt, nem csak a használat...

2021. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, végül is igaz amit mondasz.
2021. márc. 22. 12:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Azzal a hozzaszólóval értek egyet, aki azért bíztató, mert ezzel új társaságokba kerülhet az.

Ha csak otthon lövöldözött egyedül, az könnyen uncsivá válik.

Viszont nem akkora költés a lehetöségedhez képest.

2021. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!