Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Butaság volna ennyit elkölteni?

Butaság volna ennyit elkölteni?

Figyelt kérdés

Van 730.000 forint megtakarításom, amiből szeretnék kb. 65 ezret elkölteni a hobbimra. Igazából ez egy airsoft pisztoly volna itthonra lövöldözni, mivel a háborúk, történelmi fegyverek a hobbim.

Viszont nem tudom mennyire volna ez jó ötlet...

Inkább nem költenél ennyit úgymond felesleges dolgokra, vagy ha valamire vágysz már régóta, (ugyanakkor simán tudod nélkülözni) akkor simán megveszed?



2021. márc. 19. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia na hogy döntöttél?
2021. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne most költekezz, tedd el későbbre szerintem.
2021. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, már régóta ez a hobbid, szóval ha úgy gondolod, hogy még néhány évig fogod használni, szerintem is vedd meg nyugodtan, esetleg a következő hónapokban tegyél félre egy picit többet, de szerintem is oké.
2021. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na mizu kérdező?
2021. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!