Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sűrgősen pénzre lenne szüksége...

Sűrgősen pénzre lenne szükségem valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy házat 4,5 millió.

Viszont aktív khr-s vagyok így a bank nem ad hitelt.

Van 2m750e Ft önerönk,(csok)

És kéne 1m750e Ft hogy a kiszemelt házat meg lehessen venni.

Van bejelentt munkahelyem.

Így havi tőrlesztéssel viisza is tudnánk fizetni.

Válaszokat előre is köszönöm.


2021. márc. 23. 09:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ne vedd meg nem telik rá neked
2021. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ember, fent vagy a fekete listán, az önerőd meg valójában az államtól jön (van már 2 gyerek, vagy az is csak terv?), és te még erre további közel 2 milliót akarsz leakasztani vhonnan? Ez esélytelen, faluvégi Gazsi nevű uzsorás esetleg ad neked baráti 40%-os kamatert...
2021. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, a fogyasztói társadalom gyöngye vagy. A megoldás: ha már addig nyújtózkodtál, hogy kilóg a térded a takaró alól akkor vegyél vissza.
2021. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy nincs önerő és nem vagytok hitelképesek.
2021. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha tudnám a megoldást akkor már nekem is saját házam lenne vidéken, még ha csak kicsi is. És nem otthon laknék még mindig.
2021. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi a negatív választ de senki nem tudja az előzményt hogy miért vagyok fekete listán.

Ugy hogy ne itélkezzen senki mások felett ahogy én sem teszem.

Lehet itt a csoportban holnap isten ne adja törtenik valakivel valami és szorúlt helyzetbe kerűl felkerúlhet a fekete listára.

Azért köszi a választ.

2021. márc. 23. 10:04
 7/20 anonim ***** válasza:
Én őszintén nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz anyagi helyzetben vagytok, de te sem gondolhattad komolyan, hogy a gyakorin ad majd neked valaki kölcsön... 1 750 000 Ft annyira kevés pénz, hogy ha minimálisan is hitelképesek vagytok, akkor 1-2 év alatt hitel nélkül is összespórolnátok. Ha meg nem, akkor senki nem fog kölcsönt adni, legfeljebb az uzsorások, de abban nem lesz köszönet.
2021. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem a gyakorin keresztül.gondoltam

De olyan sok ember meg tudta oldani a problémáját.És hátha volt már valaki hasonló helyzetben aki pl instrukciót tud adni.

Nem kéregetni irtam ki!!!

2021. márc. 23. 10:32
 9/20 anonim ***** válasza:

Esetleg munkahelyi kölcsön?

Szerintem fészbukon indított gyűjtés is sikeres lehet, nagyon sok ember van, aki szívesen támogatná másokat egy ilyen projektben, de egyedül nem akarna -vagy tudna ennyit adni.

2021. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9.

Köszönöm szépen.a keves választ.

Nem kéregetni szeretnék.

Vissza fizetnénk még a kamatot is.Csak legyen valami megoldás.

2021. márc. 23. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!