Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki akarok lépni, mert rohadtul...

Ki akarok lépni, mert rohadtul nem voltak őszinték velem?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..


Voltaképp ez a lényeg annyi különbséggel, hogy nekem még ennyit se mondtak, majd később, mikor már "kiküldték az adatvédelmi tájékoztatót", egy hétre rá annyit mondtak, hogy "Ha nem akarsz segíteni az embereknek, akkor már most el is köszönhetünk", de mielőtt kérdezhettem volna bármit, már nyomta a betanult szöveget.

Nekem nem mondott senki semmit. Ahogy ott is le van írva, megkérdeztem, hogy ez most órabéres munka-e, meg hogy én nem akarok telefonon zaklatni senkit se, sem hasonlók, mire annyi választ kaptam, már persze nem ismerősömtől, mert az bszott mondani egy szót is akár, hogy "majd idővel ezeket is megbeszéljük". Most az van, hogy tanulok náluk, múlthéten fejeződött be egy 4 napos oktatás amire egy huszast kellett fizetni, mire kinyögték, hogy egyébként majd gyakornok lehetek és csak a vizsga után lehetek náluk mint vállalkozó. Volt közeli ismerősöm akivel meg fog történni a tanácsadás és kötni fognak szerződést, ezt ellenőriztettem saját magam, hogy biztos nem verik-e át. Nem teszik, teljesen korrekt és neki is megfelel, viszont én nem akarok a továbbiakban ilyen dolgokkal foglalkozni.

Az ismerős nem mondott semmit többszöri kérdezésre sem, én viszont mivel elvesztettem az állásom a covid miatt ahogy sokan mások, rá voltam szorulva arra hogy adok ennek az egésznek egy próbát, de konkrétan alig telt el 3 hét, és már ez van. Szánalmas, undorító, egyáltalán nem korrekt. Az se érdekel ha az összeírt "ügyféllistát" magukévá teszik, csak ki akarok lépni ebből a szarból. Ezt probléma nélkül megtehetem, nem? Semmi papír nincs kitöltve még mindig és ha rajtam múlik nem is lesz, ez hótziher! Én nem fogok szopni ezekkel azért hogy talán kapjak fizut talán nem, talán beregisztráljanak magukhoz talán ne, meg az ismerőseimet se fogom belerángatni, az a 4 ember akit megkeres"tünk" eddig, nemet mondanak mert ismerem őket és ennyi. Viszont én ki akarok lépni. Rohadjon meg a lelkiismeretfurdalásom, mert ők nem voltak őszintén, az az ismerős meg aki beajánlott a közelembe ne merjen jönni, mert szétrúgdosom a fejét... Ezt persze úgy hogy amint beléptem ő kilépett mert őt idézve "megunta". Egyáltalán nem feltünő hogy csak lecserélni akart engem magára.


Épp egy 10 perce fejeződött be a beszélgetés a mentoromnak szánt nagyokossal, aki kb másfél annyi tudással rendelkezik mint én, de másfélszer nulla az nulla! Mert hogy ő utánam pénzt kap és szüksége van a jelenlétemre ahhoz hogy őt előléptethessék, hát engem meg ez már nem hat meg. Kb 20 percet beszélt velem úgy telefonba mint egy kutyával, a másik felét már kitettem a telefont a párkányra, had hallgassa az utcán aki akarja. Undorító.


2021. márc. 23. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Benedek Elek a nagy mesemondó!
2021. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oké, lépj ki.
2021. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mivan 24 perc különbséggel megtaláltad ugyanazt a kérdést csak elfelejtetted hogy már hozzá írtál egy ugyanolyan semmitmondó kommentet?

A kérdés arra vonatkozik, te balga barom, ahogy írtam is, hogy "gond nélkül kiléphetek, igaz?"


Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, minek gyökérkedsz feleslegesen?

2021. márc. 23. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik felmondasz.

Ha meg nincs mas ceg ahova felvennenek es ez miatt nem lepsz ki akkor tartsd a telefonod az ablakon kivul mert ezutan is ugyanugy kapod majd az ivet ahogy eddig

2021. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2021. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem köt oda semmi, ha nem írtál alá semmilyen papírt. Inkább jól lehúztak a tanfolyam árával. Van munkaszerződés vagy megbízási szerződés? Gondolom nincs. Innentől kezdve nincs semmi kötelezettséged, fel se kell vegyed nekik a telefont.

Keress normális munkát.

2021. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit kell tenned, hogy keresztet vetsz arra a húszezerre, és vissza se nézel.
2021. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!