Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne Magyarországon...

Hogyan lehetne Magyarországon vidámparkot nyitni?

Figyelt kérdés

Tudom ez az egész nem olcsó mulatság, de elgondolkoztam ezen és kiváncsi vagyok hogyan lehetne kivitelezni.

Nem olyan parkra gondolok mint a Budapesti volt hanem egy komolyabb mint pl.: Disneyland, Európa park stb...

-Hogyan kezdjek bele,hogyan lehetne ezt megvalósítani?

-Hogyan tudnék hozzá területet szerezni?

-Hogyan találhatnék ehhez a projekthez befektetőket?

-Milyen támogatásokat kaphatnék?


Tudom hogy rengeteg pénz, de mégis hogyan lehetne megcsinálni?

Ha egy komoly park épülne (nem olyan mint a budapesti volt) az azért vonzaná rendesen a turistákat szóval maga az ötlet nem hülyeség.


Vannak nagyon jó terveim a parkkal kapcsolatosan, ami nemzetközi színvonalú lenne.

Valszeg semmi nem lesz belőle de azért kiváncsi vagyok, hogyan működhetne ez.



2021. márc. 24. 19:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
66%
Nincs rá kereslet. Nem is tudod elég vonzóvá tenni.
2021. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
63%

A meglevo vidampark is bezart, boven a jarvany elott, egyszeruen mert nem volt ra kereslet. Az emberek a virtualis elmenyekre vagynak, par hintaval meg hullamvasuttal mar csak a kisgyerekeket tudod elkapraztatni, es oket is egyre kevesbe.


Amugy milliardokba kerul egy ilyen, a biztonsagi eloirasok betartasa eszetlen penzeket emeszt fel, havonta lehet uj attrakciot felavatni mert a regieket megunjak. Nem veletlenul nem epulnek ilyenek kb. sehol sem.

2021. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Most ezt hogy érted? Magyarországon vagy külföldön nincs rá kereslet? Mert külföldön elég nagy rá a kereslet. Németországban is hatalmas és most épül ki egy új Lengyelországban is.
2021. márc. 24. 20:33
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Csak az üzemeltetési költség havi 7-800 millió lenne.Engedjük meg, hogy a bevétel 100%-a nálad marad. Akkor ha minden nap nyitva van, minden nap legalább ezer ember vesz jegyet, akkor is egy menet kb. 23 000 forint.
2021. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%

Ha komoly terveid lennének, tuti nem a GYK-n érdeklődnél befektetők, stb stb után... 😂😂😂😂😂


Persze álmodozni itt is lehet... 😎

2021. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nyilván se pénzem se semmim nincs hozzá azért kérdeztem hogy ez hogy szokott működni.🤣 Meg én eléggé benne vagyok a témában rengeteg külföldi vidámparkban voltam, most is mennék folyamatosan ha nem lenne covid. tudom hogy milliárdok, csak más parkok hogyan csinálják? Pl.: Lengyelországban az új Energylandia, hogy évente min. 3 új hullámvasutat meg tematikus részeket épít.
2021. márc. 24. 20:44
 7/40 anonim ***** válasza:
76%

Jajjj.... attól vagy szakértő mert jártál pár vidámparkban...?


Ezen az elven a nagyanyám orvosszakértő, mert a krónikus betegségei miatt sok kórházban volt már...😂😂😂

2021. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy szakértő vagyok... 🤣🤣🤣

nyilván mérnök se vagyok szóval megtervezni se tudom.

Nem értem ezért miért kellett belekötni,

2021. márc. 24. 20:56
 9/40 anonim ***** válasza:
76%
Azt írtad, eléggé benne vagy a témában.... más szavakkal de kb azt jelenti...
2021. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Ezt külföldön Coaster Enthusiast-nak hívják, akik rajonganak ezekért és elég komoly közössége van. Sok külföldi ismerősöm is van akikkel pl.: Németországban Hollandiában, Angliában is voltunk majdnem mindem vidámparkban. Nyilván sok mindent tudok róluk, költség, működés stb...

viszont azt nyilván nem hogy hogyan szoktak egy saját parkot nyitni, mindennel eggyütt.

2021. márc. 24. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!