Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tiltják be az mlm...

Miért nem tiltják be az mlm (multi level marketing) rendszert?

Figyelt kérdés
Ahol nem a termék a fontos, hanem az, hogy hány ember van alattad és a kétségbeesetten árusítók minden hazugságra képesek a termékek eladása érdekében ott a vásárlók jogai is sérülnek.

2021. márc. 26. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekem FLP nem adta vissza az alapozóm árát, ami állítólag évekig elég, nekem meg két hét alatt elgogyott.
2021. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem az mlmet kell betiltani hanem a tisztessegtelenseget. Az viszont már réges-rég be van tiltva.

Azt hogy egy két ügynök hazudik, elég nehéz nehéz az mlm tisztessegtelenseget beállítási ma az informatika korában amikor kint van az MLM cég honlapján a valóság arról amiről az ügynök hazudik. Azért egy mlm céget se fognak

szankcionalni, mert te lusta voltál kattintani.

2021. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Be kell tiltani, az ötletgazdáknak meg börtönben lenne a helyük egy normális világban.
2021. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Közvetlen értékesítők szövetségéről hallottatok már?
2021. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Én sem értem.


Vagy legalább is mocskos szigorúan szabályoznák.

Ahogy tették azt a nyuggereket buszoztató átverős termékbemutatókkal is. Ott is nyílt titok volt hogy az idősek átverése folyik különböző aljas trükkökkel, manipulációval, na az MLM ugyan ez a világ...

2021. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!