Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán MPL csomagot hogy...

Postán MPL csomagot hogy tudok visszafordítani. Nem veszem át. De gyorsabban?

Figyelt kérdés

Nem tudok az adott postára bemenni de amúgy sem kell, lemondtam a megrendelést.



A feladó visszahívni nem tudja.

10 nap után viszi vissza a posta.


Hogy lehet meggyorsítani?

A pénzem addig nem kapom vissza amíg vissza nem ér az eladóhoz.


Köszi!



2021. márc. 28. 15:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bár az én esetemben még a célpostára sem ért oda, nem tudom ez számított-e a rendelkezés szempontjából.. De addig húzták az információ szolgáltatást, hogy visszakézbesítették nekem. Az ügyintézővel folytatott lehetőségek felkutatása addig tartott, míg visszaért hozzám. A poén ráadásul az, hogy visszafele gyorsabban jött, mint oda..
2021. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan tervezed megtéríteni a feladónak azt a kárt, amit okoztál?
2021. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Azóta már visszakapta a csomagot, én pedig a teljes összeget.


12-es, biztos nem veled fogok leállni ilyeneken vitatkozni.

Ha bármi elintéznivalónk van egymással, nekem és a feladónak akkor azt mi elintézzük, nélküled.

Rád ehhez nincs szükség. Ehhez sincs.

2021. ápr. 9. 09:10
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok a stílusodhoz! A tolvajok jobbak nálad, mert az ő esetükben lehet tudni, mire kell számítani. Te meg kárt okozol másnak, s még neked áll feljebb. Szánalom...
2021. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Te szerencsétlen! Ki vagy te itt?


Azt hiszed veled kell elintéznem vagy akár megbeszélnem bármit? Erről az ügyről vagy másról?


Amit el kellett intézni azt az eladóval beszéltem meg. Ha az eladó még el akar valamit intézni velem vagy én ezután vele, azt majd vele megbeszélem.


Természetesen nem ebben a stílusban, hiszen ő sem olyan nagyképűn, fennhéjázón kezdte mint te, akinek köze sincs az egészhez.


Persze, hogy nekem áll feljebb, te veled szemben, mert semmi közöd az egészhez, de ide jössz sértegetni.

Gondolom ebben éled ki magad. Na ez a szánalom.

2021. ápr. 9. 10:31
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

“Te szerencsétlen! Ki vagy te itt?


Azt hiszed veled kell elintéznem vagy akár megbeszélnem bármit? Erről az ügyről vagy másról?”


Ezt nem én hiszem, hanem te, hisz idejöttél megkérdezni, hogy ha kárt akarsz okozni az eladónak, mit kell tenned.


“nagyképűn, fennhéjázón”


Igen, pont így reagálsz ott, ahol segítséget kérsz.


“te, akinek köze sincs az egészhez”

“mert semmi közöd az egészhez”


Ez akkor lenne így, ha nem jöttél volna ide segítségért kunyerálni.


Nem rajtam kellene kiélned a meggondolatlan, felelőtlen döntéseid miatti frusztrációidat, hanem anyukád szoknyájánál. Ha már képtelen volt arra, hogy embert neveljen belőled...

2021. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Csak, hogy a kérdés nem ez volt, hanem hogy hogyan lehet meggyorsítani a visszafordítást. Nyilván te is megértetted, csak annyira kötekedni akarsz, hogy közben úgy csinálsz mint aki még a kérdést sem fogta fel.



Egyébként honnan tudod, hogy én az eladóval mit beszéltem meg? Esetleg vagyok-e vele valamilyen rendszeres kapcsolatban? Vagy mi nálunk az útja-módja valaminek?


Amiket írtam visszadobod rám és azt hiszed, hogy ez hú de frappáns.

Szerintem inkább gyenge.

A kunyerál szóval azért nem sértesz meg mert semmi alapja. Egy kérdést tettem fel.

Amit a végén írtál tényleg azt hiszed, hogy egy idegen valakitől aki semmit nem tud rólam, de még a konkrét ügyletről sem sokat, kicsit is rosszul fog esni?


Azt pedig ne hidd, hogy te emberként viselkedsz, főleg felnőtt emberként azzal hogy egy idegent elkezdesz sértegetni.



A témának vége, a viszont nem látásra.

2021. ápr. 9. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!