Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A coinbase pénztárcát hogy...

A coinbase pénztárcát hogy lehet átköltöztetni gond nélkül másik gépre?Ugyanis az eszköz azonosítást elutasítja.

Figyelt kérdés
És a regisztrált gépen is kéri, rövid időközönként.Ennyire nem lehet biztonságos.....A binance és az okex nem szórakozik ennyit.

2021. ápr. 3. 17:30
1 2
 11/19 SIDLER22 ***** válasza:
Nem jogtalan haszonszerzés. Szimplán csak annyi a hozzá nem értő az oldalon, hogy ahelyett, hogy segítenének a jobbak a kezdőknek, inkább lenézik őket meg megpróbálják lehúzni.
2021. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igazad van nem jogtalan haszonszerzés, nem tudom mit szólna hozzá az illető ha én megadnám a bankszámla számomat hogy ide utalja a pénzét, itt biztonságban van, egy komolyabb felügyelettel rendelkező oldalon egy ilyen bejegyzéssel, akár meg is ütheti a bokáját. Azért regisztrál ide az ember hogy hasznos segítséget kapjon hozzáértőktől, és nem azért hogy valamely kötekedő, szórakozgató emberke lehúzzon.
2021. ápr. 5. 13:12
 13/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem jogtalan haszonszerzés. Szerintem mindenki értette a poént egyébként. Aki ennyire fogalmatlan hogy bedől egy ilyennek, annak valószínűleg több a foga mint az IQja. Akkor minek foglalkozik kriptoval egyáltalán? És egyébkéntm ért üthetné meg a bokáját? Ha lenne is valaki annyira hülye hogy bedől a "csalásnak" (ez továbbra is poén) akkor sem lehetne jogilag mivel támadni, ha felszólítás esetén visszautalja. Honann tudod hogy nem tényleg megőrizni akarja jószándékúan a kis vagyonodat?
2021. ápr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13 értés vagy nem értés az itt teljesen mindegy, nem vagyok fogalmátlan és ha sértegetni akarsz akkor menjél máshova nem kötelező itt lenni!!! A tököm tele van az ilyen emberkékkel akik itt szívatják a másikat. Szerinted miért üthetné nem meg a bokáját, gondolkozz már el raja öreg!!! Mi volna ha feljelenteném hogy esne neki? Találnék rá módot ez alapján... Kell az ilyen! Ez nem poén továbbra sem.

Ha valaki így indít ott nem lehet jó szándékról beszélni...Ha odáig fajulna a dolog hogy felszólítás esetén kell visszautalni, az már egy intézkedés következménye, ami akár lehet jogi is.

2021. ápr. 6. 15:13
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

#13:

1. Egy jó poénon azok sértődnek csak meg akik nem értik.

2. "nem vagyok fogalmátlan és ha sértegetni akarsz akkor menjél máshova nem kötelező itt lenni!!!" Eddig nem neveztelek fogalamtlannak, azt írtam akkor lennél az, ha bedőlnél a "trükknek" és utalnál neki. De mivel az egyszerű szövegértés sem megy, (helyette a személyeskedés igen) ez a te értelmi szintedet minősíti.

3. Még mindig nem értem, milyen törvényt sért ez a "trükk". A bankba is beteszed a pénzedet, nem nálad van, más "őrzi meg" neked. Ez sért bármilyen törvényt? Még egyszer kérdezem, hogyan tudod JOGI SZEMPONTBÓL IGAZOLNI (tehát nem gyanítani, hanem IGAZOLNI) hogy ha te oda utalsz, ezt nem kapnád vissza kérésre. Mert a válaszadó azt vállalta (ami mégegyszer mondom szerintem jó poén volt, és csak a hülyék veszik komolyan) hogyha arra a számlára utalsz, ott biztonságban meg lesz őrizve a "pénzed". Ebben holvan az ő haszonszerzése? Ugyanez igaz a bankszámlára is. A banknál van a pénzem (hogy nem kripto, az most mindegy), és addig van ott biztonságban amíg nem akarom viszakapni. ha kérm hogy adják vissza (értsd:fizetnék a kártyámmal, pénzt vennék fel stb.) és ők "nem adják" mert elköltötték magukra az törvénytelen. De önmagában az hogy náluk van és "megőrzik" nekem nem az.

4. Ne örgezzél te engem, inkább húzzál vissza az iskolapadba gyökér.

2021. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15 Általában senki sem adja meg a wallet tárca címét senkinek, sem a bankszámla számát, hogy oda utalja a pénz, mert ott biztonságba van. Miért szerinted majd egy idegen fogja őrizgetni a vagyonomat,...? szerinted ezt hivatalosan normális? Az hogy visszakapom vagy sem a pénzem az nem tudom igazolni jogilag, de nem is az a gond itt, az nagyobb gond hogy visszakapnám -e,Jogilag a probléma ott van ,hogy bizonyítom, vagy hogy igazolom? Ha nagyobb összeget kölcsönadok vagy letétbe helyezek ahhoz hivatalos eljárás útján lehetséges. Szerinted egy idegen birtokba veheti más vagyonát, ingóságát csak úgy puszira? Nem véletlenül van mindenkinek SAJÁT bankszámlája, Saját walletje, SAJÁT azonosítóval, egyéb ingóság, tulajdoni lapok stb. ezeket nem hobbiból találták ki... Én még ezt mindig nem tartom poénosnak? Utolsó sorban én szívesen beszélnék veled normális hangnemben, ha te is megadnád azt tiszteletet. Ha nem tudod, akkor miért várod el mástól, és miért sértegeted. Nem kötelez senki hogy itt legyél! Beszélgethetsz olyan egyénekkel, akik ezt eltűrik tőled. Ha ennyire vagy képes akkor ne engem küldözgess az iskolapadba. És gondolkozz el ki a gyökér!
2021. ápr. 6. 16:22
 17/19 anonim ***** válasza:

Na kedves kérdező, mondok egy egszerű példát hogy megértsd mi a probléma:

Azt ajánlom neked fel, hogyha most adsz 20 ezer forintot, egy hét múlva 1 milliárdot kapsz vissza.


Ez törvénybe ütköző?


Az, hogy leírom nem, mivel nem tudod igazolni, hogy ha tényleg megtörtét volna, nem kaptad volna meg az 1 milliárdot. Ahhoz hogy törvénytelen legyen ténylegesen ide kéne adnod a pénzt, és megvárnod az 1 hetet, és ha akkor sem kapnád meg a milliárdod az lenne törvénytelen.

Nyilván józan paraszti éssze látszik hogy kamu, de a feljelentésnél megkérdeznék, hogy honann tudod 100% biztosan, hogy nem kapnád meg a milliárdodat? Na honnan?

2021. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm a hozzám állást

A (felajánló voltam)


Amúgy valaki a napokban utalt 5 ETHert erre a számlára amit lin keltem🤑

2021. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 SIDLER22 ***** válasza:

Hát az az ember akkor most vagy megsajnált, hogy lebuktattunk vagy tényleg bedőlt és átküldte az összes vagyonát valaki :D

Lehet nekem is be kéne szállnom ebbe a bizniszbe. Ha a magyar ennyire idióta akkor simán le lehet húzkodni mindenkit.

Amúgy sem gyakorin kéne minden apróságot megkérdezni. Először szét kéne nézni Angolul-Magyarul, aztán ha valamit abszolút nem talál az ember akkor utolsó mentsvárként a gyakori-hoz fordulni.

Íratlan alap szabály, hogy itt mindenki semmibe nézi a másikat és ledegradálják egymást. Aztán két válasszal később kiderül, hogy Ő sem ért ahhoz amiről írt. De azért előtte lefikázta azt aki ezt nem kijelentette és terjesztette a baromságot hanem volt pofája megkérdezni, hogy hogyan működik.

Szóval én azt mondom, hogy Angolul-Magyarul nézzetek szét a témában (Ha nem tudsz, akkor tanulj meg angolul! Az internet világában [főleg a kriptó világban] ezt nem lehet kijátszani!) és ha nem találtatok abszolút semmit amin elindulhattok vagy nem adott választ a kérdésedre akkor kérdezd meg itt.

De számítani kell mindenki jóindulatára!

2021. ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!