Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ethereumba érdemes befektetni...

Ethereumba érdemes befektetni hosszabb távra? Gondolok itt 2-5 évre.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 20:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%

"eléggé pozitívak a ethereum mal kapcsolatos hírek"


Ha már van róla hír, akkor azt a piac beárazta.

Ne érts félre, lehet, hogy óriási lehetőség van benne, de ezt ma senki sem tudhatja.

2021. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

Az Ethereum a Bitcoin utáni legjobb választás. Teljesen követi a Bitcoin stratégiáját, csak még gyerekcipőben jár.


A hírekkel, cikkekkel, videókkal vigyázni kell. lehet bennük hinni, de nem kell teljesen elhinni mindent, amit leírnak. A legtöbben próbálják kikövetkeztetni, hogy mi fog történni, de az emberek irányítják a játékot, nem a függvények. Ahogyan te is írtad, hosszú távon érdemes tartani, de akkor el kell felejteni azt, hogy néha le fog esni az ára. Nem esik jól az ember lelkének ha csökken a portfólió értéke, de a türelem rózsát terem. Hosszú távon emelkedni fog még egy pár évig.

2021. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
10. kerestél vele? Azaz eladtad és ott van a 2000 dollár a számládon? Vagy úgy gondoltad azt, hogy "kerestél vele", hogy ennyivel ér többet jelenleg az összeg, amit befektettél? Ha nem adtad el, akkor egy fillért se kerestél vele, lehet, hogy pár hét múlva veszítesz 2000 dollárt.
2021. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ha 10-es veszítene vele 2000 dollárt, akkor is mi van? Nem érted, hogy miben fekszik a lényege! Ha leesik, utána sokkal jobban fel fog menni! Nem lényeg, hogy eladta vagy nem! A Bitcoin befektetés és amúgy semmilyen befektetés nem erről szól! Az a tradingelők játéka, hogy megveszik és eladják! MI hosszú távban gondolkodunk. Nem hónapokban, hanem minimum 5-10 évben!!! Mindegy, hogy éppen leesik vagy emelkedik adott szakaszban az ára. 5-10 év múlva sokszorosát fogja érni. Ez a lényeg, nem a konkrét, pillanatnyi haszon. Amíg a kivett pénz azonnal inflálódik, addig ez mindig felfelé megy. Ne feledd, hogy a Bitcoin centekkel indult és most közel van a 60 ezer dollárhoz alig 12 év alatt. Számold már ki hányszoros szorzó! Ha 1 dollárral számolsz, akkor is 60 ezerszeres 12 év alatt! Mutass már még egy ilyet!
2021. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

14-es vagyok


Bocs, Ethereumról volt szó. Hasonló, mint a Bitcoin, csak még kezdeti stádiumban jár. Én megelégszem azzal is, ha 100-szorosára növekszik. Akármennyi pénzed van bent, 100-szorosára fog nőni. De lehet, hogy csak 5-szörösére. Mond már meg melyik valuta nőtt ekkorát?! Egyik sem, mert mindegyik a dollárhoz igazodik.

2021. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"Nem lényeg, hogy eladta vagy nem!" Jaa, na látod ezt nem tudtam. Azt hittem csak akkor lesz enyém a haszon, ha eladom. Addig mehet akármerre az árfolyam, az ég világon semmit nem jelent. Várj csak... ezt írtam én is. Tehát mi értelme bejelneteni, hogy ki mennyit "keresett" rajta ha nem adta el? Semmi.

"ez mindig felfelé megy" Aha... fél éve... Mindig...

Egyébként engem tényleg nem érdekel semmilyen coin, csak ezekre az ennyit-annyt kerestem kijelentésekre vagyok allergiás. Majd akkor keres vele ha eladja. Az, hogy 1 hét, 1 hónap, vagy akár 1 év alatt hogyan változik az árfolyama az ég vlágon semmit nem jelent addig amíg nem adja el. Ráadásul a kutyát nem érdekli, max. a szerencsejátékosok egymás közötti fórumában osztogatják meg ezeket gondolom.

2021. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"Ha 10-es veszítene vele 2000 dollárt, akkor is mi van?"


Azt írta 13-as, hogyha még nem adta el, akkor nem keresett vele, tehát az a kifejezés, hogy "kerestem rajta 2000 dollárt" nem igaz. A portfóliójának értéke növekedett 2000 dollárt, de a keresete még nincs meg, mert nem realizálta a hasznot.



"addig ez mindig felfelé megy."


Dehogy megy mindig felfele, a kereslet-kínálattól függ az értéke.



"Mutass már még egy ilyet!"


Tulipánhagymák.

"at one point 5 hectares (12 acres) of land were offered for a Semper Augustus bulb"

Tehát 5 hektár föld egy tulipánhagymáért. Most tudjuk mennyit ér egy tulipánhagyma, és azt is sejtjük, hogy előtte mennyi volt.


[link]

2021. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem meg nem adtam el, de 1 bitcoint eladtam 60000 dollaron amit meg 3200 on vettem, azzal kerestem, es az adot is befizettem utana ;) irigykedhetsz tovabb ha neked ettol all fel, de gondolom eletedbe nem fektettel be szoval csak commenthuszarkodsz :)
2021. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
bitcoinnal 250 ezer dollárt kerestem és már a számlámon is van a pénz. anno 5000 ezer dollárért vettem
2021. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
53%
Persze, nagyon irigyekedem, hiszen látom milyen nagyszerű befektetési zseni vagy, hogy a bitcoint eladtad, hogy aztán a bitcoinnal megegyezően mozgó ethereumba fektess. Teljesen logikus és érthető döntés...
2021. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!