Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ethereumba érdemes befektetni...

Ethereumba érdemes befektetni hosszabb távra? Gondolok itt 2-5 évre.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 20:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Te miért kötekszel? Mitől félsz? Nem tudod megváltoztatni a véleményünket, akármit mondasz, mert a mi szemszögünkből csak hurrogsz egy olyan dolog miatt, amit sosem próbáltál. Nem, az Ethereum nem mozog együtt a Bitcoinnal. Pont ezt használják ki a kereskedők, akik eladják a Bitcoint fent és megveszik az Ethereumot lent. És fordítva. Látszólag egyformán mozog, de van időeltolódás a kettő között. Sokan ebből élnek. És nem kell dobálózni semmivel, hogy tulipánhagyma, mert az régen volt. Ma más van. Ma a dollár uralja a piacot, ahhoz igazodik minden. Kivéve a cryptokat. Ezért éri meg oda tenni a pénzt. De te ne tedd oda, mert veszíteni fogsz rajta, ilyen hozzáállással! Javaslom, hogy inkább dolgozz többet, hogy több pénzed legyen. Én itt kiszálltam. Nem bírom az "ilyen" alakokat. Lehetnél boldog, de nem ez jön le az írásaidból. Irigy vagy. Ennyi.
2021. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
"Nem, az Ethereum nem mozog együtt a Bitcoinnal" :DD
2021. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ennyi kommentre nem számítottam 😀 egy rövid válasz akkor légyszi pl 4 milláé btc vagy eth vennétek?
2021. ápr. 5. 20:46
 24/30 anonim ***** válasza:
49%
bitcoint vegyél. szinte biztos hogy megtriplázod a pénzed egy éves belül
2021. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Hmm jó is lenne 😀😀
2021. ápr. 5. 21:05
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a Bitcoint az Etherrel keverni, mind a kettőnek vannak előnyei illetve hátrányai, én személy szerint befektetésnek Bitcoinba tenném a pénzem, mivel abból meghatározott mennyiség létezik, míg az ETH-ból pedig annyit csinálnak amennyit akarnak. Persze ez nem azt jelenti, hogy az ETH-ba nem éri meg befektetni, csak ott más húzza fel az árat, nem a szabályzott mennyiség.
2021. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 SIDLER22 ***** válasza:
Szerintem érdemes. Júliusban az EIP 1559-el csökkenteni fogják a tranzakciós díjakat. Ezzel az Ethereum bányászat már nem fogja megérni annyira mint most, viszont az ára ennek köszönhetően fel fog emelkedni. Plusz 1-2 éven belül elindul az Ethereum 2.0 ami gyakorlatilag az Ethereum lesz. Ezzel a második legnagyobb coin át fog térni Stake-elésre.
2021. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

"pl 4 milláé btc vagy eth vennétek?"


Én egyiket sem de nekem más a kockázattűrő képességem. Én nem szívesen veszítenék el 4 millió forintot, és nagyobbnak látom a vesztés kockázatát mint a nyerését.

2021. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 SIDLER22 ***** válasza:

Lehet kriptózni úgy is, hogy nem használsz kripto valutát.

Az USDT egy Stake-elhető Stable-coin kriptovaluta. Tehát nem változik az értéke a kriptó piaccal mert a dollárhoz van kötve. Viszont a hagyományos dollárral ellentétben ezt tudod évi kb 12%-os kamatra Stake-elni.

2021. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Van etheroumom de jelenleg bnb fán vagyok. De máshol ép át adába.
2021. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!