Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy kriptonvaluta mitől lesz...

Egy kriptonvaluta mitől lesz sikeres és mitől tűnik megbízhatónak? Mik azok amikért nézni kell, mikor Bitcoin-t veszek? Mik azok a kérdések amiket érdemes átfutni mielőtt ennek neki kezdek? Mitől működő képes közösség?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha a gyakorikerdesek.hu-n vagy barmelyik hasonlo forumon keresel befektetesi tanacsokat akkor te egy bolond vagy. Keress es kerdezz meg egy hozzaerto brokert.
2021. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

- Egy kriptonvaluta mitől lesz sikeres és mitől tűnik megbízhatónak?

A mögötte álló cél, üzenet, csapat, technológia.


- Mik azok amikért nézni kell, mikor Bitcoin-t veszek?

A piaci helyzetet. A medvepiacban érdemes befektetni mert, akkor alacsonyak az árak. Másik meg hogy van egy amolyan "btc-szezon" amikor a befektetők a bitcoinra koncentrálnak de amikor altszezon van akkor az altokon van a hangsúly. Jelenleg a bikapiac közepén járunk és az altcoinok szezonjának végefele járunk (ez nem 100%, itt semmi sem az!).


- Mik azok a kérdések amiket érdemes átfutni mielőtt ennek neki kezdek?

Írtam eddig néhány fogalmat amit érdemes megkeresned, én ajánlom a youtube videóit hisz sok más témát is érintenek bennük amik szintén fontosak. Érts az indikátorokhoz, de a legjobb ha kis összeggel befektetsz és próbálkozol, hisz a gyakorlat teszi a mestert (10e-20e forintal mondjuk egy Revolut-on. Kezdésnek, tapasztalásnak, ami nem fáj ha bukik). Amúgy annyit nem bukhatsz mert coin 0%-ra nem esik vissza csak úgy, meg a revolut is figyelmeztet ha valami gond van egy coinnal. Mondjuk úgy h benne van a pakliba ha nem jön be, akk felezhet.


- Mitől működő képes közösség?

Itt most nem tudom mire gondolsz...

2021. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!