Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha be vagyok ugyan jelentve...

Ha be vagyok ugyan jelentve egy kft-nél, de papírt erről nem írtam alá, akkor ha faképnél hagyom őket, amelyik céghez átmegyek, be tud jelenteni, vagy ahhoz előbb ugyan úgy meg kell szűnnie az előző helyen a munkaviszonyomnak, hiába nincs szerződés?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ha be vagy jelentve, lennie kell szerződésnek.
2021. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ügyfélkapun ténylegesen látható, hogy be vagyok jelentve, de szerződést azt nem írtam alá, csak emlékeznék rá.

Egy olyan cégnek dolgozom most, akinek eddig feketén dolgoztam, de új munkakör alakult és arra felvettek bejelentett jogviszonnyal.

Egy hasonló kérdést már tettem fel, és azt a választ kaptam, hogy lehetséges a bejelentés, szerződés nélkül is, csak ha ellenőrzi valaki, akkor üti meg a bokáját a cég.

2021. ápr. 21. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Ha tudják az adataidat, akkor lehetséges.

Az új helyen attól simán be tudnak jelenteni.

2021. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!