Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkaviszonyom Szerződéses,...

A munkaviszonyom Szerződéses, de még nem kaptam szerződést, hogy hosszabbitják-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Eddig mindig úgy volt, hogy a szerződés lejárta előtt legalább 1 héttel aláiratták a szerződés meghosszabbítását.Lehetséges, hogy majd hóközepén kapom meg, hogy vége a munkámnak, csak attól tartanak, hogyha hamarébb adják ide, azonnal lelépek!!! Szerintetek mi tévő legyek?

2014. okt. 3. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha "vége a munkádnak", akkor miért adnának szerződés hosszabbításáról papírt? Lejár a határozott idő, ha nem hosszabbítanak, akkor onnantól kezdve vége.

Mivel tudsz róla, hogy határozott szerződéssel foglalkoztatnak, ezért gondolom, nem fogsz meglepődni, ha nem hosszabbítják meg...

2014. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy jól látod, de mivel még a szerződés lejárta előtt közölte, hogy megküldték a szerződéseket /ami eddig 3 havonta lett meghosszabítva/. Azóta mindennap megkérdezem, de nem csak én vagyok egyedül, hogy mikor kapjuk meg a szerződést, majd, de most erre nem ér rá! Ezért gyanús,hogy esetleg nem akarja, hogy megtudjuk, hogy esetleg 1-2 hónapról lenne szó, mert fél, hogy nem megyünk be dolgozni./van aki már 5 éve dolgozik így/ Nem értem, most miért ez a halogatás?
2014. okt. 3. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
... hát ezt mi sem értjük, inkább az illetékesnél érdeklődjél, mint itt...:)
2014. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!