Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem a neten egy nagyobb...

Rendeltem a neten egy nagyobb cégtől, utánvétellel. Számlán is utánvét van, futár nem kért semmit...Most ilyenkor mi van? Ki fizeti ezt ki? Futár hibája? Rajta kérik számon, vagy a futár cégtől?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 06:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
A feladó megkapja a szállító cégtől, neki fel sem fog tűnni.
2021. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nem tiszta, a csomag utánvéttel lett feladva? 2 lehetőség van:


1. A webáruház munkatársa hibásan, utánvét nélkül adta fel. Ebben az esetben VALÓSZÍNŰLEG fel fog tűnni valakinek a cégnél, és majd szólnak hogy fizess, esetleg ők a hibázó alkalmazotton behajtják, vagy ha egyszeri alkalom volt elkönyvelik veszteségként. Ez egyébként simán előfordulhat, velem többször volt olyan, hogy az előre fizetett csomagot adták fel utánvéttel, gondolom működhet mási kirányba is.

A számlát a cég állítja ki neked, ahhoz a futárnak semmi köze, így nem számít hogy azon mi szerepel.


2. A futár hibázott, és elfelejtette kifizettetni veled. Ez szerintem kevésbé valószínű, és ebben az esetben ezt rajtad behajtani gyakoralatilag nem lehet, mivel a futár csak akkor adhatná át a csomagot, ha kifizetted. Ezt majd a futár-futárcég-webshop egymás között megoldja.

2021. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem időm mi volt a csomagom mert automatikusan kibontottam es csk később néztem rá a számlára...
2021. ápr. 26. 10:23
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem jó a billentyűzet... Nem néztem a dobozt...tobb csomag is jött aznap.. Utánvétes papírt láttam most a szemét között de osszetepve.. Nem olvasható h ez a csomag volt e..
2021. ápr. 26. 10:25
 15/15 A kérdező kommentje:
Szólni fogok csak ha a futarin hajtják be azt nem szeretném... De a nagy multi kibirja az tuti...
2021. ápr. 26. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!