Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan vonnátok össze ezt a...

Hogyan vonnátok össze ezt a kissé elaprózott crypto portfóliót?

Figyelt kérdés

Idén januárban kezdtem el felépíteni a portfólióm apró összegekből és most már egészen tetszik, főleg úgy, hogy 10 éves távlatban (és folyamatos befektetésben) gondolkozom.

Viszont úgy érzem, hogy jobb lenne kevesebb coinra koncentrálni, de ugyanakkor pedig igyekszem úgy diverzifikálni, hogy minden területen legyen egy kicsi érdekeltségem.

Tehát a portfólióm úgy néz ki, hogy:


BTC: 680$

ETH: 275$

ADA: 211$

MATIC: 175$

XLM: 103$

AAVE: 94$

LINK: 94$

MANA: 68$

ATOM: 57$

UNI: 56$

GRT: 52$

ANKR: 50$

CELO: 29$

XTZ: 23$


Ebből a legkönnyebben az XTZ-t tudnám elengedni, ekkora összegnek nincs nagy jelentősége, viszont ígéretes projekt és így jobban "szem előtt marad", ha később többet akarnék még beletenni.

A CELO mobil fizetős platformjába most szállt be a német Telekom és valószínűleg ez csak a kezdet.

Az ANKR-höz inkább érzelmi szálak fűznek, mert ez volt az egyik legelső coinom amit nyilván azért vettem, mert olcsó és sokat lehet belőle venni... :D Tipikus kezdő. Azóta meg azért tartottam meg, mert alacsony a market cap-je (88. a coinmarketcap-en) és még nagyot mehet.

A GRT szintén egy nagyon ígéretes projekt, a blockchain google-je lehet.

Ezen kívül a többit semmiképp sem engedném el, inkább azokba pakolnám be a fent felsoroltak összegét.

Vagy lehet az egészet fognom kéne és a felét BTC-be, a másik felet meg elfelezni az ADA és az ETH között, aztán ne variáljak ennyit... :D



2021. ápr. 30. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez igy jo sztem. Most alt szezon lesz, csak ha tul sokat mennek felfele akkor add el oket es tedd At btcbe
2021. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A MATIC iszonyat nagyot ment, majdnem háromszorozódott az elmúlt héten, de még így is nagyon alacsony a market cap-je, így bent tartanám. Pedig végső soron minden alt sorsát úgy szántam, hogy BTC-be kerül be...de olyan szépen nőnek, úgy kötődöm hozzájuk, mintha a gyerekeim lennének. :D
2021. ápr. 30. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Harmony lesz a következő brutális pump, de MATIC is fog még menni egy duplát innen idén.
2021. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!