Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Némelyik 23-28 év körüli...

Némelyik 23-28 év körüli cigánynak miből van 10-15 milliós Mercédesze és egyéb luxuskocsijai?

Figyelt kérdés

Az esetek jelentős többségében, amikor látok egy felső kategóriás, több 10 milliós prémium autót (Audi, Porsche, Mercedes, Bmw, ..), egy fiatal cigány ül benne, aki valószínűleg még 30 éves sincs. És az a bosszantó, hogy egy ilyen, vagy hasonló kocsikat még havi nettó 400.000ft-ból is több év összegyűjteni. Nekik már a 30-as évek előtt is sikerül.

Mivel foglalkoznak, mit csinálnak?

Nem olyan általánosításra gondolok, hogy drogot árulnak, lopnak, meg strici stb... azért egy 15-20 milliós GLE Mercédeszt, Porsche Pannamera, és társait nem tudom elképzelni, hogy utcai drogárulásból és hasonlóból lenne.. (Mit lopnak egyáltalán ahhoz, hogy egy több 10 milliós kocsi összegyűljön?)

Azért ez kicsit nonszensz.. vagy ha igen, akkor hogy hozzák úgy össze, hogy nem kapcsolják őket le..

Egyre inkább elgondolkodtat, hogy mit/ miket csinálnak ezeket az emberek, amiben ilyen sok pénz van ?

Valamit tudnak ? Jobban bánnak a pénzzel, és tökösebbek belevágni olyan dolgokba, amikbe egy átlagember nem?

Nem félnek vállalkozást nyitni stb. ?



2021. máj. 2. 23:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Első körben, nem tudom mennyire vagy tisztában egy-egy autó piaci értékével. De nekem az a sanda gyanúm, hogy meglátsz egy 4 milliós használt 10 éves Porsche Cayennet, vagy S osztályt és azt hiszed, hogy egy 40 milliós gép áll előtted :D


Marha sokan csak annyit látnak, hogy Merci, BMW, Audi,eesetleg Porsche. Azt már nem látják, hogy nem a 2021-es modellek, a piaci értéküket meg megsaccolni sem tudják. Gyakran még azt sem hogy 7 számjegyű-e, vagy 8.


Másrészt, ezek az emberek csak a látszatra költenek. Én lakóhelyemen is hány ilyen van... Hogy virítja az 5 éves E mercit a kancigány. Marha nagyba van, helyi bárban ülnek éjjel nappal 10-en, nem csinálnak semmit egész nap. Ezt látod te. Utána meg hazamegy az omladozó rommá rugott házba, amibe laknak 15-en, aztán a legnagyobb nyomorúságban élnek. De legalább van kocsi, meg dzsukelság van. Azért egy pár milliós autót nem olyan nehéz megszerezni. Pláne ha összedobják a pénzt többen.


Vannak módosabb cigányok is igen. Akik tényleg drága autókkal nyomulnak. Hogy miben utaznak? Bármiben, amit el tudsz képzelni és javarészt törvénytelen. Lopnak például. Mit? Bármit. Hamis termékeket árulnak. Cigit csempésznek. Nőket futtatnak. Védelmi pénzek. Kábítószer. Adócsalás bármilyen formája. Ilyenek. Simliskednek. Aki ahogy boldogul.

Aztán ha megvan egy szebb összeg, akkor belefognak egy legális bizniszbe. Klub, szórakozóhely, kávézó, tökmindegy, ahol tisztára mossák az évek alatt összeszedett pénzt.


Nem sok olyan cigány család van szerintem aki igazán módos, és a vagyona 100%-ban törvényes forrásból származik. (Biztos van, de nem ez a jellemző)

2021. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
57%
Ez érdekes! Én cigány nő,anya vagyok és megkapom ezeket a kerdèseket hogy minek dolgozol ha teli vagytok pénzel? 🙄hát csinálják ők is,vállalkozás ami nehéz munka,elmeni Tesco, Lidl ami ugyancsak robot meló és nem lehet egy kalap alá venni mindenkit
2021. okt. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!