Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bányászott már valaki Bitcoint?

Bányászott már valaki Bitcoint?

Figyelt kérdés

Milyen már ez, hogy bányászni lehet? Ez valami fake? Vagy érdemes?

Hogyan kell bányászni? Mindegyik kriptó pénzt lehet bányászni?

Csak annyit hallottam róla, hogy nagyon erős hardver és vidkártya kell hozzá. Mi értelme van ennek?



2021. máj. 13. 20:43
1 2
 11/13 SIDLER22 ***** válasza:
34%

Én 3 hónapja foglalkozok kriptóval és eddig 4 kérdést tettem fel amire szintén többen nem tudták a választ (tehát nem ilyen baromságokat kérdeztem mint te aminek 5 perc utánanézni).


Van egy különleges képességem (amit régen még képességnek sem tartottam, nemhogy különlegesnek, de manapság úgy látom, hogy ez igen is egy szupererő) amivel szinte mindennek utána tudok nézni.

Ez annyit jelent, hogy megtanultam használni a google keresőmotorját.


A D.AI.SY projekttel egy darabig nem is akartam foglalkozni.

Majd egyik este úgy döntöttem, hogy "na jó akkor nézzük mi is ez!".

3 óra alatt (vagyis kb egy este alatt) megtanultam a teljes D.AI.SY működését és aznap este már fizettem is be az első csomagot. Mérlegeltem a kockázatot és a ráfordítható költséget és cselekedtem.

És mindezt 3 óra alatt. Azelőtt csak annyit tudtam róla, hogy valamilyen mesterséges intelligenciás kereskedés cucc.


Most azt látom, hogy 10-ből 9 ember (és most még lehet keveset is mondtam) képtelen kihasználni az én szupererőm 1%-át is és instant jönnek fel gyakorira, hogy "úristen valaki mondja meg!".


És ilyenkor jövök én és megmondom, hogy hülye vagy!


Nem véletlen vagyok 126. helyen Üzlet és pénzügyek kategóriában.

És még egyszer mondom. 4 hónappal ezelőtt csak annyit tudtam, hogy Bitcoin és bányászni kell.

2021. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es ne itt vadász verebekre..

[link]

2021. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 SIDLER22 ***** válasza:
Igen ezt a cikket én is láttam. Nagyon hiteles mondhatom: [link]
2021. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!