Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 18 évesvagyok anyám másik...

18 évesvagyok anyám másik városban van ételre küldd pénzt meg az itthoni dolgok azon kívül a saját lábamon kell állnom de nincsen semmi munka és teljesen kilátástalan minden. Mások suliban veszik a sok kajat a büfébe nekem semmim nincsen mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Az ilyen gagyi vicceket meg beszólásokat le se írjátok mert borzalmas így lenni. Már 14 éves korom óta dolgozom hogy megvegyem a cipot a ruhát stb

2021. jún. 1. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunka? Árufeltöltés? Meki? Legvégső esetben diákhitel?
2021. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Helyileg hol vagy?


Ha helyben nincs lehetőség akkor hiába keresgéled, odébb kell utazni másik városba a munkáért.

2021. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Diákmunka sincsen már 4 Diakszovetkezetnél voltam

2. Debreceni vagyok suli mellett nem tudok másik varosba maszkalni

2021. jún. 1. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Debrecen azért elég nagy város, nincs egy zöldséges vagy a piacon valami ahol kéne pakolni vagy takarítani heti pár órába?

A semminél bármi jobb, mégha csak zsebbe fizet vagy alkalmi munka akkor is...


Hagyd a hirdetéseket, inkább személyesen kérdezősködj, rendes ruhába tisztelettudó módon.

Mond, hogy muszáj dolgoznod, beteg a testvéred vagy ilyesmi és bármilyen tisztességes munka érdekel.

Valamit csak ki tudsz találni.

Aki keresi a munkát azon szoktak azért segíteni, én eddig mindíg találtam még akkor is ha nem kerestem pedig budapesti vagyok.


Ilyenkor nem kell nézni mit fizetnek, hanem azt kellene, hogy ha nem csinálsz semmit akkor is eltelik a szabadidőd, csak egy forintod se lesz belőle...


Volt, hogy én is hétvégén jártam a henteshez, kukát mosni, meg trepnit sikálni, aztán adott két csirkét egész napra, de legalább megvolt a vacsora.

2021. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindjárt vége az iskolának, mehetsz a Balatonra dolgozni. Mindig keresnek 18 év feletti diákokat. Lehet gyümölcsszedésre jelentkezni, fagyizóba, vagy egyéb szezonális munkák.
2021. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itthoni kertem ápolásában tudnál segíteni? Milyen óradíjjal dolgoznál? Erős fiú, vagy gyenge lány vagy?
2021. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Bírom a munkát építkezésen is dolgoztam nagyon sokat. A pénz attól is függ hogy mit kellene csinálni
2021. jún. 3. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!