Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha soha nem...

Mit csináljak ha soha nem lesz munkám, miből éljek meg?

Figyelt kérdés
Eléggé vakvágányra siklattam az életemet az egyetemmel, majdnem 25 éves koromig ott tanultam, de teljesen használhatatlan diplomákért. Sehova nem tudom elmenni dolgozni, mivel szakmám nincs, nem értek semmihez, viszont egyszerűbb munkákhoz meg túlkoros és túlképzett vagyok a viccdiplomák miatt, sehol nem állnak velem szóba, teljes zsákutca.

2019. márc. 31. 18:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs sok kedvem dolgozni, lusta vagyok nagyon, nem szeretek emberek között lenni, depressziós vagyok, nem értek semmihez, az egyetem is csak időhúzásra volt jó mert addig sem kellett csinálni semmit. Viszont így elment 6 évem a semmire, mert ez a diploma olyan mintha nem is létezne, nincs is ilyen szakma vagy foglalkozás, csak egy kamu diploma. Nem is dolgoztam sehol egyetem mellett sem, eszem ágában sem volt, örültem hogy nem kell csinálni semmit
2019. márc. 31. 18:36
 2/13 Vodafonelive ***** válasza:

Már ne haragudj, de miért teszed ki mindig minden héten kicsit megcsavarva ugyan ezt a kérdést?

Csoda, hogy a mamahotel még működik.

Építőipari munkába biztos felvennének! Ja, hogy mocskos? Legalább dolgozol és pénzt keresel vele csak ne tudják a munkatársaid, hogy van diplomád, hanem max egy érettségid különben széttépnek.

2019. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem az a gond, hogy haszontalan diplomád van. Hiszen sok olyan normális embert ismerek akik 8 általánossal is becsületesen dolgoznak nyomdákban, boltokban, gyárakban stb. A gond az, hogy te nem is akarsz dolgozni, hiszen írtad: Lusta vagy.

Hát amíg anyuci-apu eltart addig úgysem fogsz dolgozni, mert neked tökéletes az, hogy mások vérét szívjad. De ha majd már senki nem fog eltartani, akkor fogsz bajban lenni, mert akkor már középkorúként tényleg egy nagy senki leszel, és akkor tényleg senki nem fog alkalmazni még kukásnak sem. De végül is utána is folytathatod a semmirekellő, haszontalan életedet. Hajléktalanként guberálhatsz, kéregethetsz, vagy lopásra adod a fejed, és börtönben is etetnek. Bár szerintem te ehhez is lusta lennél.

2019. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én már jelentkeztem pedig több olyan munkára is ahova állítólag "mindenkit felvesznek", mégsem jött semmi visszajelzés. A diplomát meg felesleges letagadni, még mindig jobb mint 5-6 évnyi "űr" az életemben.
2019. márc. 31. 18:46
 5/13 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam hogy mivel ennek már úgyis teljesen mindegy, az lesz a legjobb ha megölöm magam, mindig erre a végkövetkeztetésre jutok ha végiggondolom a helyzetet. Az eddigi életemre nem lehet panasz, a hátralévő meg már felesleges mert úgyis szar lesz. Csak nem otthon akarom megtenni mert az mégis megbotránkoztató.
2019. márc. 31. 18:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen diplomád van?
2019. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az mindegy
2019. márc. 31. 18:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Prostikra mindig van igény, csinálnod se kell sokat csak pucsítani kell
2019. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy?
2019. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
dehogy jelentkeztél :D jöhet a következő kérdés.
2019. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!