Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Revoluttal van értelme...

A Revoluttal van értelme tőzsdézni?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból vettem a Revoluton 1 db " Jp Morgan" részvényt, és 10 db "Palantir t", kíváncsiságom kielégítése céljából,csak hogy hogy s mint működik ez,figyelni akarom hosszútávon a mozgását, tanulmányozni. De nem találok semmilyen beállítási lehetőségeket, mint amiket más oldalakon olvasok (tegyem hozzá fingom sincs mit jelentek). Ennyire le van egyszerűsítve ez az App, és maximum bohóckodni lehet rajta? :D Vagy csak én nem találom a dolgokat.

2021. jún. 3. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10. te is csatlakoztál az ostoba válaszadókhoz. A Revoluton sincs TBSZ, a Revolut pont arról híres, hogy indoklás, érthető ok miatt elég másoknál gyakrabban zárolja az ügyfelek péznét, az ügyfélszolgálat meg lassú és nem segítőkész az ügy mihamarabbi megoldásában.

"15 millió ember használja gond nélkül"

1. 12millió a hónap eleji adatok szerint,

2. ez a regisztrált felhasználók száma, nem tudni, hogy ki az, aki hasnzálja is, ki az aki csak regisztrált, de nem használja, ki az, aki regisztrált, használta, de már nem, de nem bajlódott a törléssel, mert minek tenné, nem kerül semmibe,

3. nem tudni, hogy mennyi ebből a 12m-ból az, aki nem elégedett vele.

2021. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akárhogy nézem is 11, a trustpilot-on a felmérésben 84 ezer ember közül a túlnyomó többség elégedett vele: [link]
2021. jún. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az azért sokat elmond, hogy ha rámegyünk az 1 csillagos értékelésekre akkor napi 4-5 értékelés jön és leginkább zárolással kapcsolatos...


Egy ilyen cégnek a közelébe se mennek, én szoptam már eleget a zárolásokkal (PayPal)

2021. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!