Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyed-re is járna a 2022-ben...

Gyed-re is járna a 2022-ben esedékes 2021. évi személyi jövedelemadó-visszatérítés?

Figyelt kérdés
Hiszen a gyedből is vonnak szja-t.
2021. jún. 11. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttek még ki a szabályok, ahogy ezeket ismerem, még most írják. De az alapján, amit eddig mondtak, igen.
2021. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderul. Nem sokat lehet tudni errol egyenlore.
2021. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a gyed adóköteles, ezért elvileg annak az adója is visszajár (persze majd izgalmas kérdés lesz, hogy a gyerekkedvezményt hogy veszik figyelembe). De ahogy írták feljebb, várjuk meg míg kijön a rendelet, aztán utána értelmezzük majd :)
2021. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

nem akarok bántani senkit, de mindennek van határa. Kb 10 hónap múlva lesz esedékes, de már a nyálatok csorog a pénz gondolatától...

Nem mindegy most, hogy jár-e?

Ha jár, megkapod, ha nem, akkor meg, nem tudsz tenni semmit.

2021. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül még lehet az ember kíváncsi nem? Nekem egy gyerekem sincs csak egy barátommal beszélgetünk akinek van és felmerült a kérdés hogy vajon őket érinti e majd.
2021. jún. 11. 12:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De sok ertelme nincs most tippelgetni mert majd ugy is kiderul. Nekem pl szeptemberben szuletik gyerekem, fogalmam sincs hogy igy jarni foge es ha igen akkor egesz evre vagy csak 3-4 honapra, de idoben ugyis mindent megtudunk.
2021. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
aha, és a barátod miatt annyira aggódsz, hogy megkérdezed hamar. NEm gond, ha kell a pénz, csk a józan észt ne győzze le a pénzéhséged.
2021. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék nem aggódom csak ha már beszélgetünk kíváncsi voltam. Mégegyszer mondom nekem nincs gyerekem így nem érint tehát pénzéhségem nem emiatt lesz :) csak általában nem szeretem a megoldatlan kérdéseket és nem tarott 1 percbe se kiírni ide hátha valaki hallott ezzel kapcsolatban valamit. Hisze erre van ez az oldal. Feltételeztem lehet elhangzott ezzel kapcsolatban valami a kormányinfón vagy valamelyik sajtóban és esetleg valaki többet tud. Nem tudom miért olyan nagy probléma ez....
2021. jún. 11. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!