Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a XII. kerület az egyetlen a fővárosban, ahol egy diszkontáruház sincs?

Figyelt kérdés
Sem Aldi, sem Lidli, sem Penny nincs, az összes többi kerületben legalább az egyikből van egy. Pokorni Zozi talán úgy fél a külföldi tőkétől, mert erdeg a semjénfüsstől?
2021. jún. 14. 13:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A Pagony utcai Tesco Express az szerintem az első volt Budapesten. De az nem diszkont. Ahogy a CBA sem.
2021. jún. 14. 13:47
 12/28 anonim ***** válasza:
19%
Atlagos 12.ker lakosnak a tesco diszkontnak szamit.
2021. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
20%
Az átlagos 12. kerületi lakos nem a 12. kerületben dolgozik. Van kocsija. Van házhoz szállítás, vagy amit felénk sokan csináltak, hogy elmennek bevásárolni, megvesznek 2 bevásárlókocsi árut, majd TAXI hazahozza őket.
2021. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Én XII. kerületi vagyok, nagyon-nagyon rég óta, de ezt a sok hülyeséget, amit itt összehordtatok a XII. kerületiekről, azt tanítani kellene.
2021. jún. 14. 13:58
 15/28 anonim ***** válasza:
38%
Ha akkora 12. Kerületi vagy hogy a déli pályaudvar szanálandó részére szeretnél egy aldit, akkor légy szíves menj át a mészáros utca másik oldalára (tudod, az első kerületbe) és menj be szépen az aldidba. Szívesen
2021. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Kerdezo szerintem arrol van szo egyszeruen hogy te nem reprezentalod jol az atlagos 12.keruleti lakost, csak azert mert neked fontos a lidl nem biztos hogy ezzel elegen vannak igy a keruletben.

Biztos lehetsz benne hogy az osszes ilyen diszkont aruhaz rengeteg penzt es idot szan ra arra hogy felmerje hol erdemes boltot nyitni, es kiszamoltak hogy 12 kerben nem eri meg. Lehet hogy reszben hozzajarul az atlagon feluli ingatlan ar, de legnagyobb baj hogy egyszeruen nem elegen vasarolnanak ott. Mondhatod azt hogy szerinted az osszes 12. keruleti aldit akar, de nincs igy, ha igy lenne lenne aldi ott is.

2021. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
20, tehát az átlagos XII. kerületi valójában nem is akar, miközben meg a demográfialilag szinte teljesen egyezú II. kerületben meg három is van, ott még is akartak. Érteemmmmmmm!
2021. jún. 15. 09:56
 18/28 anonim ***** válasza:

21: áruld már el, pontosan melyik részén szeretnél diszkontot...? Mert azt már leírtad, hogy a belbudai részen nem, és a hegyvidéki villás részen sem.


A II. ker. sokkal heterogénebb (minden szempontból) - és jóval nagyobb is! Nem összehasonlítható a XII. kerülettel.

2021. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem sokkal nagyobb a II. kerület, másrészt a legkisebb budapesti kerületben, a VII. kerületben is meg tudták oldani, tehát ez (megint) egy nagyon rossz "érv" volt.


Amúgy meg hol írtam én ilyet, hogy sem a hegyvidéki sem a belbudai részen nem szeretnék, idézd már be légyszíves ezen mondataimat!? De aztán tényleg, nehogy elsunnyogd! Köszönöm!

2021. jún. 15. 10:10
 20/28 A kérdező kommentje:
Ne mellébeszéljél, hanem légyszíves írd meg, mint egy tisztességes, becsületes, gerinces ember hogy hol írtam én olyat, hogy sem a hegyvidéki sem a belbudai részen nem szeretnék diszkontáruházat!
2021. jún. 15. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!