Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a XII. kerület az egyetlen a fővárosban, ahol egy diszkontáruház sincs?

Figyelt kérdés
Sem Aldi, sem Lidli, sem Penny nincs, az összes többi kerületben legalább az egyikből van egy. Pokorni Zozi talán úgy fél a külföldi tőkétől, mert erdeg a semjénfüsstől?
2021. jún. 14. 13:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Ezek még mindig nem arra válaszok, hogy hol írtam én olyat, hogy nem akarok sem a hegyvidéki sem a belbudai részre diszkontot! Érted a kérdést, mert segíthetek, ha nem!


Ezt írtad 22-es hozzászólásodban:


"21: áruld már el, pontosan melyik részén szeretnél diszkontot...? Mert azt már leírtad, hogy a belbudai részen nem, és a hegyvidéki villás részen sem."


Mutasd meg, hogy hol írtam olyat, hogy nem akarok ezeken a helyeken diszkontot. Képes vagy erre?

2021. jún. 15. 10:22
 22/28 A kérdező kommentje:

Nem arról megy már a vita, hogy hol van vagy hol nincs alkalmas hely a kerületben. A vita arról megy már, hogy azt állítottad, hogy én azt írtam, nem akarok diszkontot sem a hegyvidéki, sem a belbudai részre. Mutasd meg, hogy hol írtam ilyet!


Képes vagy, becsületes, jellemes módon elismerni azt, hogy sehol nem írtam ilyet, vagy nem vagy képes erre?

2021. jún. 15. 10:25
 23/28 anonim válasza:

Most már én is hozzászólok, mert kezd nagyon szánalmas lenni, amit ez a szerencsétlen művel itt.


Először is felelj a kérdező kérdésére! Bár tudjuk, hogy mi lenne a becsületes válasz, az, hogy sehol nem írt ilyet a kérdező.


Ami pedig a bódék marhaságodat illet, már miért kellene bódé? Azért, mert nálatok a telepen ilyenek a diszkontok? Mert más formában nem lehetne megoldani, mint bódé? Lásd, Ferenciek tere, Báthory utca, Király utca, stb.

2021. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kérdező! Itt kár politikát vizionálni.

A II. kerületben majdnem kétszer annyi ember él (55 vs. 92e) mint a XII.-ben.

Az üzletláncok komoly piackutatást végeznek, mielőtt expanziós stratégiát csinálnak. A férjem egy ilyen tanácsadó cégnél dolgozik. Van bőven piacfelmérés, potenciális igényfelmérés, és még egy sor mérés, ami alapján döntenek a "nagyfőnökök" az egyes boltláncoknál, hogy hol érdemes fejleszteni.


az IKEA pl. egymilliós potenciális vevőszámra tervez. Ezért nincs még vidéken üzletük. Talán Pécsett fontolgatják most...


Mivel a XII. ker-ben meglévő boltok nem adják el / -át a meglévő üzlethelyiségeiket, nem egyszerű új beruházásba fogni. Ugye ott a "plázastop", ami 400 nm-nél húzza meg a határt.

Egy aldi v. lidl ennél min. 2x nagyobb. Ezer nm fölötti boltokat építettek mostanság.

2021. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Hová lett a kérdező?

Nem jött be a politikai-célzatú provokációja, és eltűnt?


CSak azt nem értem, hogy miért nem a pol. rovatban nyitotta, ha erre akarta kihegyezni a gumicsontot?

2021. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Még mindig nem feleltél a kérdésre, te jellembajnok, arra várok azóta is. Megismétlem gyengébbek kedvéért: hol írtam olyat, hogy sem a hegyvidéki, sem a belbudai részen nem akarok diszkontot! Válaszolj!
2021. jún. 17. 11:29
 27/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez egy fidernyák, mire számítottál jellem meg gerinc tekintetében???
2021. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
“Jellembajnok”, he-he, ez jó! :)
2021. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!