Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék félre rakni egy...

Hogyan tudnék félre rakni egy kis pénzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyjából féléve elkezdtek félre rakni havi 8.000Ft-ot, de mindig hozza nyúlok. :(


Ezek általában hülyeségre mennek el, mint például:

- Hell

- Cigi

- Buli


Sosem tudtam 32.000ft-nál többet félre rakni.


Ti mennyit szoktatok havonta félre rakni?


Ui.: Még technikumba járok, nincs állandó keresetem! Ösztöndíjból és zsebpénzből szoktam félre rakni. Szóval ez a kérdés inkább diákokhoz szól, de szívesen meghallgatom egy felnőtt válaszát is!


Köszi mindenkinek! :D



#pénz #spórolás #Tartalékpénz
2021. jún. 23. 21:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt tegyük hozzá, hogy nem csak ezekre megy el! Kondibérletre is havi 8.000ft elmegy
2021. jún. 24. 18:25
 12/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez annyira kevés pénz hogy ezt egészen nyugodtan elköltheted a cigire piara nokre akármire. Ha nagyobb celra gyujtenel en ugy csinaltam anno hogy elmentem melozni hetvegente vagy telen havat lapátolni stb... ugy jobban megbecsulod hidd el ;)


Ja... annak a kedves kommentelonek aki "vagyont":DDDDDDDDD epit a kis fizujanak egy reszebol... cserebe evekig, evtizedekig nem ÉL... az akkora egy hülye mint ide Lacháza. Ha szeretné kifejtem de valszeg egy ilyennek hiába tenném.

2021. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Honnan tudod, hogy "kis fizum" van és honnan tudod, hogy mellette nem "élek"? Ezek a te fejedben lévő feltételezések, sehol nem írtam ilyet.

Igen, jól látod, hogy hiába. Ilyen "hülyét", mint én nehéz meggyőzni, hogy miért jó, ha befektetései vannak az embernek, amelyek havonta hoznak pénzt a házhoz, akkor is ha pihenek. :D

Kérdező, ha úgy érzed, hogy szükséged van tartalékra, akkor bíztatlak, hogy ne szórd el, hanem legyen mindig mihez nyúlni, ha baj van. Kis pénzből keveset tégy el, nagy pénzből meg sokat lehet.

2021. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!