Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire könnyű 50 ezer...

Mennyire könnyű 50 ezer forintból 200-300 ezret csinálni kriptovaluta befektetéssel pár hónap alatt?

Figyelt kérdés
Ha jó tokent választok jókor akkor simán összejöhet nem?
2021. jún. 30. 20:34
1 2
 11/20 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Azt hittem legalább olyanok válaszolnak akiknek közük is van a témához, nem ezek a tipikus kripto-ellenesek akik ellepték ezt az oldalt."


Még ha kriptoellenes is lennék, mi az, amiben nincs igazam a #6 hozzászólásomban?

Persze javíthatom: a hozzáállásoddal neked tuti bukó lesz. Remélem nem a kosztpénzt fogod elverni.

2021. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Nem tagadom hogy kriptoval relatíve kevés pénzből voltak akik tudtak hatalmas pénzeket csinálni, minimális idő és energia belefektetéssel."


Ugyanez a lottóra is igaz.

2021. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nagyon, legalabbis ha most bitcoint veszel ev vegeig 5x-et siman
2021. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13: Gondolom te is eladtad a házadat, meg minden ingóságodat, és bitcoint vettél belőle, ugye?
2021. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hazam nem volt de minden penzre amire tudtam ezt vettem :)
2021. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Fejleszd magad a témában ami nem egyik napról a másikra lesz de ha elkezded akkor először tanulj és utána fektesd be a pénzed.Tudom ajánlani a

blockchainbloom hungary youtube csatornát

2021. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én csak félmilliot raktam be most, 2017-ben negyed milliot, az azóta duplát ér, tehát 4 év alatt lett dupla nem pár honap alatt hatszoros, igaz pár honapja még nem dupla volt hanem négyszeres de ez csak elmélet mert nem szálltam akkor ki
2021. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kiszámíthatatlan. Én áprilisban kezdtem el kriptovalutákat vásárolni, pont amikor a legtöbb valuta exponenciálisan növekedett, azt hinné az ember hogy továbbra is ezt a tendenciát fogja követni, hát nem... Jött a market crash, sok token kb. feleannyit. PL. bitcoin 04.15-én 63K-t ért, 05.19-én már csak 37K-t... Utána még követte pár kisebb kaliberű összeomlás, most kezd visszajönni a Bitcoin. Nézd a grafikonokat!
2021. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mivel nagy emelkedés után szinte mindig az összeomlás jön, sok ember eladja stb, meg a bálnabefektetők is befolyásolják az árfolyamot. Azóta már picit többet tudok erről, mióta kiírtam a kérdést.
2021. aug. 1. 11:37
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, a saját vagy mások hibájából tanul az ember, azóta én is kicsit tudatosabb vagyok. Mindenesetre amíg nem adod el, nincs tényleges veszteséged. Én sem adtam el semmit, csak annyi pénzt érdemes beleforgatni, ami nem fog hiányozni, ha esetleg évekig nem látod viszont.
2021. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!