Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Személyi azonosítót igazoló...

Személyi azonosítót igazoló hatósági igazolvánnyal határt átlépni mennyire lehet?

Figyelt kérdés
Kettős állampolgárságról van szó... Az én személyazonosítóm éppen "készül,, és sürgősen el kellene utazzak Bulgáriába. Ez az egy lehetőségem maradt, de a Google nem tudott segíteni ebben a kérdésben

#határátlépés #Bulgária #személyazonosító #Személyi azonosítót igazoló hatósági igazolvány
2021. júl. 1. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
konzuli szolgalat oldalan minden orszagra egyesevel leirjak hogy milyen feltetelekkel lehet utazni
2021. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A papiralapu, ideiglenes szemelyi NEM jo hataratlepeshez. Ha annyira iszonyatosan rettenetesen surgos, csinaltass surgosseggel utlevelet.
2021. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondom másképp. Romániában élek, kettős állampolgárságom van, román és magyar. Az itteni személyim készülőben van, útlevelet meg személyi nélkül nem csinálnak. A magyar ilyen-olyan papírmenetekkel nem vagyok tisztába. Szóval rendelkezem egy ilyennel [link] ( a háta a lakcímet igazolja) és némi magyar papírral. Páran mondták, hogy átengednek simán, de ebben én nem vagyok olyan biztos.
2021. júl. 1. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szamelyi azonosito es szemelyi igazolvany ket kulon dolog. Neked lakcimkartyad van nem szemelyid. Lakcimkartya senkit se erdekel hataron.
2021. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors válaszokat
2021. júl. 1. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!