Loptatok már valaha?

Figyelt kérdés
Én igen, nem is egyszer. Most lebuktam. Eggyütt működtem, beismertem mindent, kifizettem azt amit ki kellett. Szégyellem magam, de már nincs mit tenni. Ez van sajnos. Azt mondták feljelentenek, és be kell mennem a rensőrségre. Szerintetek ez meg fog történni??(egy nagy hipermárketben cserélgettem ár a cédulákat)
2010. aug. 27. 15:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer óvodából megfújtam egy oroszlánkirályos figurát. Azután soha többet. De az is csak azért volt mert nem adták vissza a rajzom!
2010. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy bartánőmtől egyszer kiskoromban egy hupikék törpikék figurát elloptam(talán kinder tojásos cucc volt)...Nem tudom miért csináltam...De valamiért erre tisztán emlékszem.

Azóta semmit


21/L

2010. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
*barátnőmtől
2010. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nagyon régen 1 db kiflit, mert nagyon éhes voltam, pénzem meg nem volt.
2010. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%

első :DD

én is oviból, egy gyűrűt. aztán visszavittem mert szörnyen bántott...

+ egyszer egy iylen kajaszállítósról ásványvizet, mert volt velem egy srác és szétcsapta magát kissé, innia kellett, de már midnen zárva volt és pénzem sem volt.

2010. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
nem Debreceni lakos vagy véletlenül?:)
2010. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
98%
egy 10 cm-es képeslapot a spar-ból kb. 10 éve :DD nagyon tetszett, de apa nem akarta megvenni, ezért a pulcsim mögé dugtam. :D kint megmutattam apának, és mondta, hogy vigyem vissza :D
2010. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én kizárólag etikus lopásokat szoktam eszközölni, lelkifurdalás nélkül.

Mi is az az etikus lopás?

Nagyon sokszor lehet tapasztalni, hogy egyik-másik multihipermarket cég (leginkább a Metro-ra volt jellemző egy időben) kinthagy alacsonyabb, akciós árcédulákat, miközben az adatbázisában már befrissíti a magasabb árakat.

És a gyanútlan vevő drágán veszi meg az olcsónak hirdetett terméket és csak otthon veszi észre az átverést.

Vagy amikor egyszer fater vett egy 8db-os csomag retket (1 csomagot) és a hülye p.csa 8x-osan ütötte be a gépbe, tehát 8x8-at fizettünk.

Utólag persze már nem lehetett bizonyítani a pénztártól való távozás után.

Na ilyenkor jön az etikus lopás effektus, hogy az ilymódon elcsalt pénz nagyságáig az ember viszontmeglopja az áruházat. És ezt lelkifurdalás nélkül meg lehet tenni, de azért nem árt az óvatosság, mivel de jure ez is lopásnak számít. (De etikalilag nem)

2010. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
végülis mindenki megmagyarázhatja a bizonyítványát
2010. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
szappan egy szállodából
2010. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!