Loptatok már valaha?

Figyelt kérdés
Én igen, nem is egyszer. Most lebuktam. Eggyütt működtem, beismertem mindent, kifizettem azt amit ki kellett. Szégyellem magam, de már nincs mit tenni. Ez van sajnos. Azt mondták feljelentenek, és be kell mennem a rensőrségre. Szerintetek ez meg fog történni??(egy nagy hipermárketben cserélgettem ár a cédulákat)
2010. aug. 27. 15:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én egy nyalókát a kis boltból kb háromévesen. Igazából nem is loptam, hanem megfogtam és amíg anyukám fizetett, én kisétáltam vele. Nem tudatosan, fel sem merült bennem, hogy ezt nem szabad, hiszen oda volt rakva, hogy vegyünk belőle, gondoltam. Kinn anyukám észrevette és visszavitette velem és kaptam egy jó kis fejmosást :D


Egyébként nem és nem is szeretnék soha. Lehet, hogy valaha rávisz az éhség, de egyébként inkább a megbocsátás híve vagyok, esetemben az "etikus lopás" (ez nem paradoxon??) például szóba sem jöhet.

2010. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én egy csomag dinnyemagot, amit aztán elástam a homokozóban és nem nőtt ki:( Olyan szomorú voltamXD

24/L

2010. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
én egy rágót CBA-ból :D kosárból pakolunk a szalagra, és a szélénél maradt a rágó, és csak a végén vettem észre, nem akartam már visszavinni, mert azt hittem, hogy akkor leszídnak:D szóval aztán szépen lassan megettem a rágót.
2010. szept. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
30%

Nagyon sokszor:

kiskoromban az ovodábol rengeteg játékot, aztán az iskolából elloptam könyveket a könyvtárból, aztán azokat eladtam. Egyszer betörtem a szomszédhoz amikor nyaraltak, onnan ékszereket loptam meg pénzt. Osztálykiránduláson egy múzeumból loptam el pár cuccot, aztán eladtam a szajrét. Később volt egy leütéses rablásom, azért ültem is, aztán kiraboltam néhány ékszerboltot meg bankot. Most épp egy házat rámolok ki, ezért nincs több időm mindent megírni.

2011. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 juhász balázs0222 válasza:

Egyszer el loptam egy szám záras lakatott ,el vittem ...De vissza vittem mert utólag rá jőttem hogy van ott kamera és vissza raktam


Akkor is lopásnak számít ha vissza vittem ..?

2022. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!