Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kapom meg a csomagot,...

Hogyan kapom meg a csomagot, amit a posta hozott ki nekem, de nem tudtam átvenni?

Figyelt kérdés

Rendeltem valamit, de aznap amikor a postakocsi kihozta a csomagot, nem voltam itthon.

Hol lehet most a csomag, és hogyan tudom megkapni?



2021. júl. 22. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor leadják a postán ,és kb.egy hétig átvehető.De erről sms-t vagy emailt kellene kapnod.
2021. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BlackSword ***** válasza:
74%
Értesítő a postaládában...
2021. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kaptam értesítést sem arról, hogy érkezik a csomag, sem arról, hogy le lett adva. Aki feladta a postán a csomagot, tőle tudom, hogy melyik napon lett postára adva amit rendeltem.
2021. júl. 22. 08:02
 4/10 BlackSword ***** válasza:
59%
Aha... hát ha címre ment a csomag és ott járt a futár, akkor hagynia kellett volna értesítőt...
2021. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs semmilyen tájékoztatás, akkor nem ajánlottan lett feladva, hanem standard módon, ami sokáig elhúzódhat. Nem is értem, milyen következtetést vonsz le abból, ha tudod a csomag feladásának idejét. De továbbmegyek, mi van, ha a feladó átvert? Kaptál bármilyen bizonyítékot, hogy valóban postára adta a csomagot?
2021. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Pfff. Az, hogy a feladó feladta, nem sok mindent jelent.

A posta MINDIG hagy értesítést, sőt, ha megadtad a telefonszámod a feladónak, akkor még sms-t is küld a csomag érkezésének időpontjáról.


Esetleg megkérheted az feladót, hogy küldjön egy csomagszámot. A posta oldalán meg tudod nézni a csomagkeresőben, hogy hol jár.

2021. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:
Biztos, hogy csomag lesz???
2021. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

"A posta MINDIG hagy értesítést,"


Nem, nem mindig hagy értesítést, csak úgy kellene, hogy csinálják.

Volt már, hogy a futár sem telefonon, sem papíron nem értesített, hogy ott volt.

Elektronikusan pedig a Spamok között landolt az értesítés, ezért nem is tudtam a csomnag érkezéséről, s nem voltam otthon a csomag érkezésekor.

2021. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem volt értesítő, akkor miért kamuzod, hogy pont akkor nem voltál otthon?
2021. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

9-es, ezt kinek írtad?

A kérdezőnek vagy a 8-asnak?

2021. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!