Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 8 általánossal...

Mit tegyek? 8 általánossal vagyok itthon, fiatal lány. Nem találok munkát.

Figyelt kérdés

8 általánosom van, középiskolát nem tudtam befejezni. (Tudom, menjek vissza de egyelőre ez nem lehetséges.)

Vidéken élek, messze Budapesttől. Semmi munkát nem találok. Pedig nagyon kellene a pénz.

Bármit megcsinálnék, időm végül is lenne.


KÉRLEK TITEKET, ha tudtok valamilyen itthonról végezhető vagy internetes munkát segítsetek!


Várom a válaszokat akár ide is, akár privátban. Köszönöm.


Ja és olyat írjatok légyszíves, ami biztos nem átverés. KÖSZÖNÖM SZÉPEN.


2008. dec. 10. 07:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Árufeltöltő akármelyik hiperbe. Takarítás, pultoskodás..
2008. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
73%

Ami azt illeti beállhatsz pl hostess-nek is! Állítólag sokat keresnek, de ha gondolod, és érdkell, akkor én eltartalak drága, de cserébe hát had ne említsem mi lenne a dolgod akkor.

Vihetnéd a háztartást itt helyettem. 12-16 órás melók után nagyon nincs időm takarítani, főzni, mosni, meg ilyenek!

2010. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
bírom azokat akik 8 általánossal érettségi nélkül nem képesek még egy nyomorult levelező tanfolyamot sem elvégezni pedig az tényleg nem nagy cucc...munkát meg ezzel a hatlams végzettséggel...hostess meg árufeltöltő esetleg takarítás, betanított munka stbstb...internetes meló meg nem mind átverés mert ismerek olyat aki tényleg végzett vmi netes melót és tényleg jól keresett vele évekig amíg nem végezte el az egyetemet szal az is mehet...és hacsak nincs gyereked akkor nem értem miért nem tudsz tanulni...mind1 ebbe nem megyek inkább bele elmondtam minden ötletem. good luck!
2010. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 nituska válasza:
64%
szia ... hát lenne mit dolgozni van benne pénz is ... irj ... megoldas19@citromail.hu
2011. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!