Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem egy fülhallgatót kb 2...

Vettem egy fülhallgatót kb 2 hónapja már nem szól az egyik fele.. Blokk nincs meg, viszont a doboza rajta van azon a vonalkód.Van esély,hogy igy vissza cserélik?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 00:37
 1/6 A kérdező kommentje:
viszont a doboza meg van* kicsit el siettem a kérdést lol
2021. aug. 24. 00:38
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Elég esélytelen, de meg lehet próbálni.
2021. aug. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nincs. A vonalkod minden dobozon rajta van és nem egyedi... Abból nem derül ki hol vetted.
2021. aug. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fülhallgató?


Én is így jártam egy bluetooth fülhallgatóval, írtam a webshopnak, ahol vettem. Leírt pár lépéses hibamegoldási lehetőséget, és lám, újra működött! :)

2021. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát skacok az az igazság szerintem sincs esély rá igy nem is próbáltam meg azóta. 4-es: skullcandy
2021. aug. 27. 02:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem a márka érdekel, hanem vezetékes vagy bluetooth?

Ha bluetooth, próbáld meg ezt: (nekem sem szólt a jobb oldali egyáltalán, majd a bal oldali is tök süket lett)


1. Vegye ki a fülhallgatókat a tokból.


2. Kapcsolja ki ha bármelyik is be van kapcsolva (4,5 másodpercig nyomva tartani a touch panelt, ezt követően a LED pirosan világít 2 másodpercig)


3. Mindkét fülhallgatón tartsa lenyomva a touch panelt 15 másodpercig (LED pirosan és fehéren fog világítani 2-3-szor)


4. Tegye vissza a fülhallgatót a tokba


5. Törölje a telefonból a fülhallgatót.


6. Párosítsa újra a fülhallgatót a telefonnal.

2021. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!