Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek ennek van köze az átveréshez, vagy csupán figyelmetlenség?

A mai nap vettem egy bluetooth fülhallgatót a Media Marktban. A fülhallgató részlegen nézelődtem, amikor a kezembe került egy airpods kinézetű fülhallgató, 12k-ért. Ott volt a többi fülhallgató között, semmi gyanús nem volt, a netem 4-5k ert lehet ilyet venni, ez is noname volt, de gondoltam a media martk megbízható bolt, inkább itt venném meg. Mikor kimentem a boltból, és hazaertem, a sokk akkor ütött be : csak egyetlen fülhallgató van benne, és ez vezetéshez van. Szerintetek szabályos az, hogy a media marktban ezt betettek a fülhallgatók közé, megvezetve ezzel a vásárlókat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: átverés, fülhallgató, pénz, figyelmetlenség, Media Markt, ideg, sokk

máj. 25. 22:16  Privát üzenet  

A válaszok
Nem vert át téged senki. Ha a Tescoban beraknak egy kalapácsot a kenyerek közé, akkor megeszed?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 25. 22:23 Privát üzenet

Ha elolvastad volna a csomagolást, akkor kiderült volna, hogy mit veszel, erről a bolt nem tehet.

Mindazonáltal, ha visszamész, hogy mégsem vált be, akkor levásárolhatod az árát, választhatsz másikat.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 25. 23:23 Privát üzenet
Holnap vidd vissza, szó nélkül visszaveszik

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 26. 03:06 Privát üzenet
Hova kellett volna tenni egy fülhallgatót, a robotgépek közé?

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 26. 06:03 Privát üzenet
Nem ver át senki senkit, a vevőjelöltek hurcibálják összevissza a termékeket aztán valahol kiesik a kezükből. Semmi gond, vidd vissza, mond el hogy megtévesztő volt...és csak otthon vetted észre, de te nem erre gondoltál. Visszaveszik szerintem, de ezt minél előbb tedd meg. Vásárlástól sz. 3 napon belül azt hiszem.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 26. 07:17 Privát üzenet
Senki nem vert át, a media markt korrektul jart el a lehető legszabalyosabban, minden a legnagyobb rendben van.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 26. 08:41 Privát üzenet
Atverted magad mert figyelmetlen voltál. Mi ezzel a baj ? Vidd vissza .

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 26. 08:43 Privát üzenet
#1 :DDDDD Ezen qrva jót röhögtem.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 26. 13:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha megtörtem a céges autót, arról én kapok valamilyen levelet?
Ha a munkáltatóm tévesen, figyelmetlenség miatt valaki más bankszámlájára utalta a fizetésemet, és nem kaptam meg 10. -éig, pedig a munkaszerződésben az áll, hogy addig utalják,...
Gyorsan elfelejtek dolgokat?
Mit tegyek, hogy anyám figyeljen arra amit mondok?
Velem van a baj? Lehet beteg vagyok?
Mennyi volt a legtöbb pénz, amit úgymond kidobtál az ablakon?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!