Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten hol készítenek...

Budapesten hol készítenek ajándékkosarat ha én viszem a bele való termékeket?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
10-ből 8 virágbolt pl.
2021. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a virágosok egyáltalán nem biztos, hogy el fogják vállalni, vagy nem kevés pénzért. A virágos azon keres, amit ő ad el, hozott dolgokkal általában nem dolgoznak.
2021. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.-nak.


De, megcsináljuk. A kosár, a csomagoló anyagok, a munkadíj is pénz. Kicsi, de pénz.

2021. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemár. Én is megcsinálom, meg te is, meg bárki! Veszel egy szép kosarat pl. a Pepcoban. Ha lehet olyat, amit később is fel lehet használni mondjuk tárolásra, én erre mindig törekszem, így nem csak egy csomagolóanyag, ami megy a kukába. Veszel átlátszó celofánt, meg szalagot, amiből két perc egy masnit megkötni. Összerakod, becsomagolod és kész. Ha nem megy, akkor kérj segítséget egy ügyesebb kezű nőtől, nem olyan bonyolult dolog ez, csak fejben össze kell rakni mit is akarsz, hogy nézzen ki.
2021. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokat csináltattam már egy 2. kerületi kávézóban, de sajnos megszűnt. És sajnos nem olyan egyszerű olyan szépre megcsinálni. Köszönöm a válaszokat, megpróbálom a virágosoknál:)
2021. aug. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!