Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 17-18 évesen hogyan lehet...

17-18 évesen hogyan lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 16:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanúgy, mint idősebb korban.
2021. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy az első mondja. Munkával.
2021. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Diákmunka, tesco árufeltöltő például.
2021. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
18 évesen,ha meg van az érettségi (jobbik esetben szakma),akkor menj dolgozni.
2021. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Prosti melóval
2021. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nincs még meg az érettségim, idén megyek 11. osztályba.


#1, kilőve, tanuló vagyok.

#2, szintén.

#3 köszönöm!

#4, nincs meg az érettségi, így ez is kilőve

#5, neked nagyon köszönöm, ilyen hasznos választ még soha nem kaptam 😍😍

2021. aug. 28. 17:43
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Na ennek örülök, sajnos suli mellett én is az voltam, de nem volt olyan borzalmas, vannak jó fejek.
2021. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
87%

Miután tanuló vagy, ezért keress pénzt tanításból.


Ez egyszerre befektetés a jövődbe és munka, ugyanis miközben pénzt kapsz érte, még jobb jegyeid is lesznek tőle.


---


Ha azt képzeled, hogy nem vagy semmilyen tárgyból sem elég jó ehhez. Gondold újra, döntsd el, hogy melyik tárgyból húzod fel magad ennyire, és láss neki.


---


Ha iskolai szünetre keresel munkát, akkor irány a diákmunka. Egyrészt vannak erre cégek, másrészt valószínűleg van rokonságod, szomszédaid, őket is megkérdezheted, hogy tudnak-e ajánlani bármit (bevásárlás, kutyasétáltatás időseknek).


Iskolai szüneten kívül a helyedben, a te korodban én nem dolgoznék, hanem tanulnék. Ebből sokkal több pénzed lesz néhány éven belül. Ha a családodban nincsen kereső, esetleg egyedül nevel a szülőd és valóban létszükséglet, hogy dolgozz, akkor olvasd újra a fentieket, és kezdj bele bármibe.

2021. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Spenc2014 ***** válasza:
49%
Hetest miért kell lepontozni? Szerintem még mindig jobb ha kincsaftokat fogad mint ha egész nap a tescoba pakol, vagy felszolgál este meg a főnök elé kell térdelni, és filléreket kap...
2021. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem mindenkinek van olyan megromlott élete, hogy prostituált legyen. A tisztességes munka sokaknak bűzlik és a könnyebb utat válasszák.
2021. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!